«kvitka: ДВА КОЛЬОР?» - сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик

«kvitka: ДВА КОЛЬОР?» - сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик

2018-03-23 18:20:53

«kvitka: ДВА КОЛЬОР?» - сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик

«kvitka: ДВА КОЛЬОР?» - сольний проект Оксани Мухи до 65-ліття Квітки Цісик

29 квітня – у Дрогобичі

 До 65-ліття легендарної співачки Квітки Цісик –  концертний тур «kvitka: ДВА КОЛЬОР?» містами Західної України у рамках соціально-культурного проекту Оксани Мухи «Дякую тобі, Квітко»!

Оксана Муха – володарка Гран-прі i Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні у своєму репертуарі.

-          «Дякую тобі, Квітко!», - це те, що так хочу сказати я, - розповідає Оксана Муха. - Знаю, кожен має свою Квітку, і прошу бодай пелюстку дати, аби заквітчати мою квітку – Квітку Цісик. Їй невдовзі 65. Цієї весни я проїду містами і містечками України з концертами «kvitka: ДВА КОЛЬОР?». Хочу, щоб ми пораділи її уродинам так, як радіє моє серце.  Вона горіла любов’ю до нас і всю себе до останку віддала нам. Квітко, нехай ця весна і усі квіти будуть для Тебе».

У програмі концертів «kvitka: ДВА КОЛЬОР?» - найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть оркестр та рок-група.

«Дякую тобі, Квітко!», - скажіть разом із Оксаною Мухою – завітайте на концерт, присвячений 65-літтю співачки-легенди Квітки Цісик!

Місце зустрічі – м. ДРОГОБ?Ч, 29 КВІТНЯ, 18:00, Народний дім!

Квитки у Народному домі (2 33 73) та у касі драмтеатру (067 310 66 73)!

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=3-jze49hxfa

https://www.youtube.com/watchv=cfgap_lnza4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_e5aak1uwvm

Концерти «kvitka: ДВА КОЛЬОР?» відбудуться у 16-ти містах Західної України! У гастрольному графіку Оксани Мухи та її команди -Львів, Борислав, Золочів, Стрий, Дрогобич, Радехів, Червоноград, Жовква, Мостиська, Тернопіль, Козова, Івано-Франківськ, Коломия, Долина, Хмельницький та Луцьк. 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар