На Дрогобиччині пріоритетом на 2018 рік є ремонт доріг

На Дрогобиччині пріоритетом на 2018 рік є ремонт доріг

2018-03-01 21:55:59

На Дрогобиччині пріоритетом на 2018 рік є ремонт доріг

Звітувався голова Дрогобицької райдержадміністрації 

Пріоритетним питанням на 2018 рік Володимир Шутко окресли ремонт доріг, найперше Дрогобич-Самбір. Навіть пообіцяв журналістів покликати, коли будуть перерізати стрічку, на відкриття.

В загальному роботу голови Дрогобицької РДА визнано задовільною. В приміщенні сесійної зали під час звіту було велелюдно. Всі присутні були налаштовані на вирішення болючих питань Дрогобиччини.

Присутніми були п.Т.Кучма, п.Стецівка, п.Синютка, п.Шутко, який звітувався і інші посадовці Дрогобиччини.

Основними проблемами під час звітування посадовця були окреслені кричущі питання, що стосуються сміттєзвалища у Бронниці, катастрофи Стебницького "Полімінералу", яку за відсутністю людських жертв не можуть визнати зоною стихійного лиха, а також збереження Заслуженого Прикарпатського ансамблю "Верховина", який з першого березня ніким не фінансується, знаходиться "в повітрі". Міська рада Дрогобича рішенням від 22.02.2018 передала ансамбль "Верховина" на баланс Облдержадміністрації, яка ще не прийняла "Верховину" на свій баланс, ще тільки думає над цим питанням.

Присутні небайдужі дрогобичани і учасники АТО справедливо вимагали залучитигромаду села Бронниця до врегулювання питання сміттєзвалища. За повідомленням присутніх на заході жителів села Бронниця ситуація навколо сміттєзвалища постійно загострюється, йдуть погрози на адресу Бронничан і вдень і вночі, а сьогодні невідомі молодики силовим методом мали розблоковувати сміттєзвалище у Бронниці, що є неприпустимим злочином по відношенню до громади села.

Присутнім на звіті голови РДА був і голова міста Дрогобича, який стверджував, що надав АТО-вцям 380 земельних ділянок, але під час запитань залишив примішення сесійної зали разом із своїм заступником Качмаром не давши змогу присутнім задати питання на свою адресу.

В цілому захід проходив у жвавій активній атмосфері, але висновки у підсумках почутого були невтішними.

На завершення заходу голова Львівської РДА Олег Михайлович Синютка, який також брав участь у заході дав керівнику Дрогобицької поліції п.Біласу два тижні для виправлення ситуації, яка склалася у поліції на місцях. У разі невирішення п.Білас може бути звільнений з роботи.

Ситуація на Дрогобиччині всебічно катастрофічна, міська рада Дрогобича є бездіяльною, не компетентною і неефективною, тому до проблем районних приєднались і проблеми міста Дрогобича.

Наступний візит Олега Михайловича Синютки до райдержадміністрації очікується у квітні. 

звіт відвідала і

підготувала матеріал

Анна Баневська

 

джерело: перевірене редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар