ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України

ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України

2018-03-06 19:30:42

ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України

Сьогодні, 06 березня, у приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради відбулась чергова ХХХІv сесія vІІ скликання.

В цілому депутати попрацювали активно і у гарному гуморі. Не обійшлось і без словесних сперечань відносно деяких питань земельного і фінансофого напрямку.

Підтримали депутати виділення коштів для "Муніципальної варти" з бюджету міста, хоча присутні активісти висловлювали обгрунтовану, різку критику з даного питання. Активісти вважають, що потрібно поліцію підтримувати і посилювати, а проект "Муніципальної Варти" - це є чистий прояв недоцільного витрачання коштів з бюджету міста.

Очільник Дрогобицької міської ради Тарас Кучма відбув у відрядження до Львівської Ода, отож депутати працювали під проводом його заступника п.Хруща

Суттєво:

Депутатський корпус Дрогобича підтримав пропозицію депутата Дрогобицької міської ради Олега Балога щодо  ЗВЕРНЕННЯ до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Уповноваженого з Верховної ради України з прав людини щодо штурму наметового містечка під стінами Верховної Ради України,

А тому, публікуємо текст цього актуального і важливого для реагування звернення:

 

Шановні високопосадовці!

Вранці, 3 березня цього року, в Києві, близько тисячі спецпризначенців скоїли напад на табір протестувальників на Площі Конституції. Ветеранів, що в 2014-2015 роках проливали кров на Сході країни, волонтерів та учасників Революції гідності жорстоко побили та поставили на коліна.

Десятки людей було затримано.

Депутатський корпус Дрогобицької міської ради, вважає такі дії влади протиправними. Очільники правоохоронців переконують українців і намагаються виправдати цю «акцію» тим, що протестувальники ніби готували захоплення парламенту. Ми, сприймаємо ці заяви, як недоказану справу. Протест, що тривав з 17 жовтня 2017 року, залишався мирним, всі провокації та насильство здійснювали виключно представники влади.

Сумно усвідомлювати, що в Україні стали можливими силові дії влади, які нагадують по своїй суті часи розгону і побиття студентів, в ніч на 30 листопада 2013 року. Складається враження, що такими силовими методами, українцям пропонують змиритися з тим, що від них нічого не залежить. А тих, хто не змириться, чекатимуть поліцейські кийки, наручники, грати.

Звертаємось до всіх відповідальних осіб, провести ретельне розслідування факту правомірності застосування сили проти мирних мітингувальників, і у випадку підтвердження такого притягнути їх до відповідальності згідно Чинного Законодавства України.

Ми, депутати Дрогобицької міської ради, висловлюємо співчуття тим, хто постраждав від протиправних дій.

Прийнято ХХХІv сесією Дрогобицької міської ради.

06 березня 2018 року

Захід відвідала Анна Баневська

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар