АН ВВ: Ремісник з Луганська

АН ВВ: Ремісник з Луганська

2015-02-27 16:43:20

АН ВВ - історії про тих хто покинув окупований Донбас і не звертається за допомогою до волонтерів.

Ремісник з Луганська - це історія 37 - річного Юрія, який разом з вагітною  дружиною та п’ятирічною донькою залишив Луганськ після референдуму «ЛНР». За його словами, він не бачив можливості жити в самопроголошеній республіці і, зібравши речі, поїхав у Київ, де мав друзів. У столиці Юрію доводилось братись за будь-яку роботу, адже грошей на життя не було. Згодом він потрапив на курси підприємців для переселенців, які організували волонтери. Там Юрій згадав своє ремесло. Ще у Луганську він на замовлення друзів та знайомих робив меблі. Пройшовши підприємницькі курси, Юрій розпочав свою меблеву справу у Києві. Тепер разом з дружиною та двома дітьми він живе у столиці. 

«Завжди потрібно діяти. Багато хто страждає, жаліється але нічого не робить. Люди завжди очікують аби хтось допоміг, знайшов, приніс…І це біда не лише переселенців. Це біда усіх людей, які розраховують на когось, а не на себе. В нас же як думають? Ми живемо погано бо влада погана, сусіди погані, що нас погано виховали і батьки чогось не дали. Ми винуватимо когось у своїх бідах. Але треба зрозуміти, що життя людей у їх руках і треба діяти», - розповідає Юрій. 

Сьогодні, виїхавши з сім’єю з Луганська, Юрій не бачить можливості повернення назад: 

«Я не бачу повернення. Я не бачу можливості розвитку частини Донбасу з правлінням «ЛНР» та «ДНР»  і тими людьми які їх підтримують. Я не можу з ними співпрацювати та контактувати тому що я бачу, як ці люди заплутані через пропаганду. Вони готові голими руками вбивати за жовто - блакитні прапорці. Це фобія, яка може лікуватись роками».

/ Юлія Стець

джерело: громадське ТБ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар