Сьогодні в Україні відзначають свято Благовіщення.
Благовіщення — одне із Дванадесятих свят, що є найбільш шанованими у східній церкві, у новоюліанському календарі припадає на 25 березня.

Назва «Благовіщення» походить від слова «блага вість». Згідно з Євангелієм від Луки, у цей день Архангел Гавриїл сповістив Діву Марію про народження Спасителя. Благовіщення - символ надії, нового початку та приходу світла у світ.
Водночас цей день вважається символом перемоги весни над зимою.
Для нас цей день є дуже символічним, адже зло — потоптано, добро перемагає всупереч усьому. Світ знає, якою ціною ми виборюємо нашу свободу, і якою є віра у нашу перемогу. Світло неодмінно переможе темряву.
25 БЕРЕЗНЯ, ВІВТОРОК

Урочистість БЛАГОВІЩЕННЯ ГОСПОДНЬОГО (День Святості Життя)
Провіщення Пресвятій Діві Марії звістки про Спасителя, який має народитися від неї, приносить нам радість та надію. Радість з того, що Бог зглянувся не тільки на покору своєї слугині, але й також не міг більше дивитися на муки людини, зануреної в рабство гріха. Надія надихає нас, коли помічаємо у Марії людину таку, як я і ти, яка стає вибраною і будучи згідною з волею Отця, може пережити повноту благодаті й щастя в небі.

ПЕРШЕ ЧИТАННЯ
Іс 7, 10-14; 8, 10
Читання з Книги пророка Ісаї.
Тими днями промовив Господь до Ахаза, кажучи: «Проси собі знаку в Господа, Бога твого, або глибоко під землею, або згори високо!» Ахаз же відказав: «Не проситиму і не буду спокушати Господа». Тоді він сказав: «Слухайте ж, доме Давида: мало з вас докучати людям, що докучаєте ще й Богові моєму? Оце ж сам Господь дасть вам знак: Ось діва зачне, і породить сина, і дасть йому ім’я Еммануїл, що значить: з нами Бог!» Слово Боже.

ДРУГЕ ЧИТАННЯ
Євр 10, 4-10
Читання з Послання до євреїв.
Брати! Неможливо, щоб кров телят і козлів усувала гріхи. Тому, входячи у світ, Христос каже: «Жертв і приношень Ти не схотів, але Ти підготував Мені тіло. Всепалення і жертви за гріх Тобі не до вподоби. Тоді Я сказав: Ось іду, – в заголовку книги написано про Мене, – щоб виконати, Боже, Твою волю». Сказавши спочат- ку, що ні жертв, ні приношень, ні всепалень за гріхи, які приносяться, згідно із Законом, – не забажав Ти і не вподобав собі, а потім додав: «Ось іду, щоб виконати волю Твою», Він скасовує перше, щоби поставити друге. Згідно з цією волею ми освячені принесенням раз назавжди тіла Ісуса Христа. Слово Боже.