#КнижковаПара: 4 роки даруємо книги українським бібліотекам!

#КнижковаПара: 4 роки даруємо книги українським бібліотекам!

2024-06-25 22:23:09

#КнижковаПара: 4 роки даруємо книги українським бібліотекам!

Разом будуємо краще майбутнє: #КнижковаПара та українські бібліотеки

Вже четвертий рік поспіль арт рух "Експеримент" проводить акцію #КнижковаПара, метою якої є поповнення фондів українських бібліотек новими книгами. Завдяки цій ініціативі, за час її існування, понад 1000 книг знайшли нових читачів у різних куточках України.

Суть акції проста: організатори купують книги для бібліотек, а потім розігрують їх серед бібліотекарів у соціальних мережах. Переможця обирають випадковим чином, і він отримує 2 книги для своєї бібліотеки.

"Українські бібліотеки сьогодні опинилися в доволі скрутному становищі через недофінансування", - зазначає Олексій Іванов, представник арт руху "Експеримент", один з організаторів акції. "Це призводить до того, що бібліотечні фонди не оновлюються, а книжкові новинки стають рідкістю. Саме тому ми й вирішили започаткувати цю акцію, щоб допомогти бібліотекам та зробити книги доступними для більшої кількості людей."

Організатори #КнижковаПара закликають інших волонтерів та громадські організації долучитися до ініціативи та підтримати українські бібліотеки. "Кожна книга, подарована бібліотеці, - це можливість для когось відкрити для себе новий світ, отримати нові знання та враження", - підкреслюють вони.

Разом ми можемо зробити українські бібліотеки кращими!

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар