Українські ветерани виборюють золото на змаганнях у США

Українські ветерани виборюють золото на змаганнях у США

2024-03-14 22:06:06

Українські ветерани виборюють золото на змаганнях у США

Українські ветерани виборюють золото на змаганнях у США

Команда українських ветеранів потужно представляє Україну на змаганнях в США, виборюючи найвищі нагороди.

Змагання United States Air Force and Marine Corps Trials в Україні організовано Мінветеранів спільно з бюджетною установою «Український ветеранський фонд», громадською організацією «Повернись живим!», благодійною організацією «Стратком Україна» та громадською організацією «Ігри Інвіктус Україна».

Змагання з паверліфтингу, загалом 4 золотих медалі та 3 срібних:
Вагова категорія до 65 кг, Вадим Гільчук золото 
Вагова категорія до 65-72 кг, Алан Болієв золото
Вагова категорія до 80 кг, Вадим Кіріченко срібло 
Вагова категорія 80-88 кг, Ілля Денисенко срібло
Вагова категорія 88-97 кг, Артем Коц золото
Вагова категорія 97-107 кг, Ігор Бутенко срібло 

Змагання з велоспорту: 
Сергій Дубов у категорії С5 для спортсменів з травмами кінцівок — золото. В загальному порядку приїхав п’ятим. 

З плавання наша команда взяла 25 медалей, а також перше місце в запливі на 50 метрів у командній естафеті.

«Це не просто спорт — це демонстрація непереможного духу нашої нації, важливий елемент дипломатії, який нагадує світові про силу, відвагу та відданість наших людей своїй країні. Слова “Відвага та честь: наші ветерани — живий дух України!” глибоко відображають те, чому ми так цінуємо наших ветеранів. Вони — втілення всього, чим ми пишаємося: мужність, чесність, і непохитна віра в краще майбутнє для нашої країни. Дякуємо нашим ветеранам за їх службу, силу та незламність», — зазначив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Учасники нашої команди вже виступили на кваліфікаційних змаганнях з кульової стрільби та зі стрільби з лука. У наступні дні виступатимуть учасники з інших країн. За підсумками двох днів буде відібрано 8 учасників до фіналу. 


У грі в волейбол сидячи національна збірна України не програла жодного раунду.

«Спорт — це насамперед дисципліна. І це зона комфорту для усіх військових. Спорт не має межі, ти щоразу задаєш собі нову ціль і, перемагаючи себе та суперників, отримуєш впевненість та віру в себе. Спорт — це тяжко, некомфортно, іноді боляче, але кожен крок, постріл, сантиметр, чи кілограм наближає пораненого Воїна від «Я не можу» до «Я можу все!». Найкраще, що я чула від підопічного за роки роботи, — це фраза: «Через тяжку підготовку і перемогу в спорті я повернув собі відчуття, яке було за мить до поранення!», а це означає, що він прийняв себе нового. Відчув, усвідомив, зрозумів, що він живе. А для тренера таке відчуття підопічного — найкраща винагорода», — говорить головна тренерка національної збірної Олена Яновська.


Український ветеранський фонд уже підтримав 8 проектів щодо реінтеграції ветеранів через фізичну активність, і наразі триває перший конкурс нового конкурсного сезону 2024, де ветерани та другий із подружжя може отримати на власну справу від 500 тисяч до 1,5 мільйонів гривень.

цей інформаційний лист розміщений для кращої медійної комунікації і інформування шановного читача газети "Гомін Галичини" про діяльність міжнародних організацій в Україні і Світі. Живемо і працюємо задля перемоги України у несправедливій війні яку розв'язала росія проти України

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар