Росія кинула на Бахмут війська з-під Донецька: як ЗСУ тримають місто

Росія кинула на Бахмут війська з-під Донецька: як ЗСУ тримають місто

2023-04-19 14:16:50

Росія кинула на Бахмут війська з-під Донецька: як ЗСУ тримають місто

Розвідка Великобританії повідомила, що Росія перекинула додаткові війська з-під окупованого Донецька для посилення штурмів Бахмуту. У Лондоні констатували, що найманці ПВК «Вагнер» та російські війська повільно просуваються в центрі міста – а лінія оборони ЗСУ проходить вздовж головної залізниці.

 

«Україна загалом стримує російське оточення з півдня вздовж вулиці Корсунської, старої головної дороги на захід від міста», – зазначили у розвідці.

Американський Інститут вивчення війни припустив, що засновник «Вагнера» Євген Пригожин, можливо, повернув собі прихильність Путіна – він знову отримує снаряди, найманців і підтримку російського ВДВ у штурмі Бахмута.

Підписуйтесь на Телеграм-канал Донбас.Реалії – ексклюзивні фото, відео та лише важливі новини!

 

Водночас російські ЗМІ повідомили про нібито візит Путіна на захоплену частину України. Пропагандисти опублікували відео, на яких господар Кремля нібито зустрівся з командувачем ПДВ РФ Михайлом Теплинським та командувачем угрупуванням військ «Дніпро» Олегом Макаревичем у штабі угруповання військ «Дніпро».

Після цього Путін нібито вирушив на захоплену частину Луганської області – до штабу російського угрупування «Схід». Зрозуміти, де справді побував Путін і коли – з відео неможливо. Також незалежні ЗМІ припустили, що президент Росії був в Україні до Великодня – і Кремль намагається приховати цей факт.

Головні питання випуску:

Як ЗСУ вдається тримати Бахмут – незважаючи на всі нові підрозділи, які перекидають туди для штурму загарбники?

Чому Герасимов вибрав місто головним для удару Росії – пожертвувавши штурмами Мар'їнки та Авдіївки?

оригінал статті натисни тут:


джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар