З РФ прийшов наказ терористам заблокувати спостерігачів ОБСЄ в Горлівці

З РФ прийшов наказ терористам заблокувати спостерігачів ОБСЄ в Горлівці

2021-10-21 16:50:13

З РФ прийшов наказ терористам заблокувати спостерігачів ОБСЄ в Горлівці

Дуже схоже що через цю провокацію фашистська росія готує якісь дії на території українського Донбасу, котрі небажано бачити світовій спільноті. На жаль зелені покидьки не дуже звертають увагу на такі «дрібнички»…

На Донбасі члени незаконних збройних формувань заблокували спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні в готелі Горлівки.

Про це повідомили у звіті організації за неділю, 17 жовтня.

Так, ворота для автомобілів на передовій патрульній базі зачинили за допомогою ланцюга й навісного замка, а трохи південніше проїзд перекрила автівка з блакитними табличками “ДНР”. Біля цієї машини побачили двох найманців.

Сліпі кроти ОБСЄ злякались і призупинили спостережну місію на Донбасі

Просто біля готелю було розгорнуто кілька наметів. Члени незаконних формувань повідомили, що спостерігачам ОБСЄ не дозволять покинути готель, допоки не буде звільнено російського терориста. Ідеться про одного з найманців, якого затримали ЗСУ поблизу Золотого 13 жовтня.

Нагадаємо, Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) призупинила роботу своєї місії з моніторингу на Донбасі через “акцію протесту”, яку окупаційна влада Донецька кілька днів поспіль організовує під готелем, де мешкають спостерігачі ОБСЄ.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

джерело:

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар