«Створення фільмів у міжнародній ко-продукції»

«Створення фільмів у міжнародній ко-продукції»

2021-05-05 12:23:28

«Створення фільмів у міжнародній ко-продукції»

Кіносереда | Майстер продюсерки Олександри Костіної  

 

Сьогодні о 19:00 відбудеться онлайн майстер-клас продюсерки Олександри Костіної «Створення фільмів у міжнародній ко-продукції». Подія є частиною циклу зустрічей проєкту «КІНОСЕРЕДА» та триватиме 1,5 години.

 

Олександра Костіна – продюсерка, співзасновниця кінокомпанії Bosonfilm та студії stop motion анімації Happy Hippie Lab. Учасниця престижних міжнародних програм для продюсерів: EAVE Marketing Workshop, Producers Network Cannes FF, EWA mentoring programme, MAIA Producers Workshop, Less Is More, Producers Workshop New York Film Academy.

 

Під час Кіносереди Олександра поділиться своїм досвідом та розповість про наступне:

- Що таке міжнародна ко-продукція. Особливості створення фільмів за участі декількох країн, основні переваги та недоліки.

- Які проєкти мають потенціал міжнародної ко-продукції.

- Де і як шукати партнерів для створення фільму.

- Джерела фінансування авторських фільмів у світі. Що необхідно враховувати для залучення іноземних інвестицій у фільм.

 

ПРО ЛЕКТОРКУ

 

  • Наразі працює над дебютним ігровим повнометражним фільмом режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука PAMFIR, що був розроблений в Cinéfondation Résidence Каннського кінофестивалю і створюється у копродукції України, Франції, Польщі, Чилі за підтримки міжнародних фондів Vision Sud Est і Hubert Bals Fund.

  • Наразі працює над дебютним ігровим повнометражним фільмом режисерки Єлізавети Сміт VACUUM, який було розроблено в сценарних лабораторіях Midpoint Feature Launch, Torino Film Lab Extended, відібрано до участі в європейських ко-продакшен маркетах Eastern Promises, Connecting Cottbus (нагорода Best Pitch Award), Crossroads і планується до створення у копродукції України, Німеччини і Франції. 

  • Також у виробництві перебуває документальний повнометражний фільм УКРАЇНА ЗА КАДРОМ режисера Владислава Васильченка

  • Цього року заплановані зйомки українсько-французького короткометражного дебюту ОПОЛОНКА режисерки Анастасії Грубої, який було представлено на ко-продукційному форумі European Short Pitch.

  • Серед анімаційних робіт, створених під керівництвом Олександри, є короткометражний фільм BRAVE FACTORY (два десятки міжнародних кінофестивалів та мільйон переглядів в Youtube), короткометражний фільм МУНІМЕ, який на стадії постпродакшена став базою для кейсу онлайн воркшопу #caviarconnects одного з найбільших у світі продакшенів CAVIAR та багаточисленні рекламні ролики для брендів IKEA, Eldorado, Silpo, Prostor та інших.

 

 

 

Майстер-клас відбудеться безкоштовно у форматі вебінару, де учасники та учасниці матимуть змогу поставити свої запитання особисто.
 

Модератор: режисер та продюсер Максим Наконечний

 

Трансляцію події українською шукайте на нашій facebook-сторінці. Синхронний переклад англійською — у ютуб-каналі.

 

«КІНОСЕРЕДА» — це освітній проєкт, заснований у 2016 році громадською організацією «Сучасне українське кіно «СУК». Проєкт спрямований на знайомство глядачів й глядачок з усіх куточків України та із-за кордону з сучасним українським кіно та його творцями через майстер-класи, кінопокази, публічні розмови. «Кіносереда» сприяє розвитку й підтримує українських молодих митців, що занурюються у кіноіндустрію.

Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду

Зареєструватися

 

Link

 

Facebook

 

Website

 

Email

 

 

за матеріалами:

СУК (Сучасне Українське Кіно)

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар