Public Talk з режисерами та художниками Романом Хімеєм і Яремою Малащуком

Public Talk з режисерами та художниками Романом Хімеєм і Яремою Малащуком

2021-04-05 22:39:08

Public Talk з режисерами та художниками Романом Хімеєм і Яремою Малащуком
7 квітня о 19:00 запрошуємо вас на онлайн Public Talk з режисерами та художниками Романом Хімеєм і Яремою Малащуком. Ми поговоримо про їхні творчі шляхи, особливості роботи у тандемі та спільні проєкти.
 
Модерує подію: Ніна Тараруєва
 
Ярема та Роман — українські режисери та митці, родом із Коломиї. Живуть і працюють у Києві. Хлопці навчалися в КНУ театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. Наразі створюють на перетині різних жанрів візуального мистецтва як режисери, художники та оператори-постановники.
 
Подія відбудеться онлайн у форматі вебінару, де ви матимете змогу поставити свої запитання особисто. Аби взяти участь, будь ласка, зареєструйтеся.
Зареєструватися!

Більше про спікерів:
 
У 2020 році дует Малащука та Хімея дебютував з повнометражним неігровим фільмом «Зарваниця» / New Jerusalem на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA. На фестивалі Kharkiv MeetDocs стрічка отримала Спеціальну відзнаку журі з приміткою: «за фіксацію нового міфу і за пошук невловимого сенсу в колективній ході за дивом».
 
Митці співпрацювали з нідерландською групою художників «Metahaven» та режисером Філіпом Сотниченком (реж. «Цвях», «Технічна перерва»). Серед їхніх нагород:

  • Гран-прі премії МУХі (Молоді Українські Художники), 2019
  • Друга спеціальна премія PinchukArtPrize за фільм «На кого ти нас покидаєш, батьку наш?», 2018
  • Головна премія PinchukArtPrize за відеоінсталяцію «Пряма трансляція».
 
Захід належить до циклу зустрічей «Кіносереда». Онлайн-трансляцію українською шукайте на нашій facebook-сторінці. Синхронний переклад англійською — у ютуб-каналі.

«Кіносереда» – це освітній проєкт, заснований у 2016 році громадською організацією «Сучасне українське кіно «СУК». Проєкт спрямований на знайомство глядачів й глядачок з усіх куточків України та із-за кордону з сучасним українським кіно та його творцями через майстер-класи, кінопокази, публічні розмови. «Кіносереда» сприяє розвитку й підтримує українських молодих митців, що занурюються у кіноіндустрію.
 
Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.


 

 

Link

 

Facebook

 

Website

 

Email

 

This email was sent to banevska@ukr.net
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Contemporary Ukrainian Cinema · Krasnova 17 · Krasnova 17 · Kiev 03115 · Ukraine

Email Marketing Powered by Mailchimp

 

за матеріалами: СУК

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар