Гомін Галичини
Кіносереда: Public Talk з Наталкою Ворожбит про стрічку «Погані дороги»

Кіносереда: Public Talk з Наталкою Ворожбит про стрічку «Погані дороги»

2021-03-25 18:35:14

 Кіносереда: Public Talk з Наталкою Ворожбит про стрічку «Погані дороги»
24 березня о 19:00 відбувся онлайн Public Talk з Наталкою Ворожбит — авторкою фільму «Погані дороги». Поговоримо про роботу над сценарієм, кастинг, зйомки. Також до розмови були запрошені актори й акторки фільму: Вову Гурін , Юрія Кулініча, Зоя Барановська, Марина Клімова, Сергій Соловйов.
 
Наталка Ворожбит — українська режисерка, сценаристка, драматургиня та кураторка. Її творчість належить до напрямку «нова драма». «Погані дороги» — дебютний фільм режисерки, що виходить в національний прокат  після локдауну.
 
Модерує подію: Ніна Тараруєва

Захід відбувається в межах циклу зустрічей «Кіносереда». Онлайн-трансляцію українською шукайте на нашій facebook-сторінці. Синхронний переклад англійською — у ютуб-каналі.
 
Участь у форматі вебінару вільна, за умови попередньої реєстрації.

 
ЗАРЕЄСТРУВАТ??СЯ

Більше про спікерку:
Наталка Ворожбит:

  • співзасновниця «Театру Переселенця», де переселенці з Донбасу розказують реальні історії свого життя;
  • кураторка фестивалів «Донкульт» та «ГОГОЛЬFEST», одна з засновників фестивалю «Тиждень актуальної п'єси»;
  • п'єси Наталки Ворожбит ставилися в театрах України, Росії, Великої Британії, Польщі, США та Латвії.

Драма «Погані дороги» — екранізація режисеркою власної п’єси, що була створена на основі документальних історій, зібраних нею на Сході України під час роботи над фільмом «Кіборги».
Світова прем’єра фільму відбулася у межах програми «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де стрічка була відзначена другою за престижністю нагородою — премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

«Кіносереда» – це освітній проєкт, заснований у 2016 році громадською організацією «Сучасне українське кіно «СУК». Проєкт спрямований на знайомство глядачів й глядачок з усіх куточків України та із-за кордону з сучасним українським кіно та його творцями через майстер-класи, кінопокази, публічні розмови. «Кіносереда» сприяє розвитку й підтримує українських молодих митців, що занурюються у кіноіндустрію.
 
Запрошуємо до наших подій,
Ваш СУК

Проєкт реалізується за підтримки 
Українського культурного фонду.

за матеріалами:

Сучасне Українське Кіно

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар