Відкрито оновлену дитячу бібліотеку

Відкрито оновлену дитячу бібліотеку

2020-01-16 08:47:01

Відкрито оновлену дитячу бібліотеку

Відкрито оновлену дитячу бібліотеку
15 січня, у Трускавці було відкрито оновлену дитячу бібліотеку. Ремонти тривали понад два роки, оновлено фасад, системи опалення, електропостачання та інші мережі, закуплено жалюзі, нові меблі та книги. І ось на початку року чистенькі світлі просторі та красиві приміщення дитячої бібліотеки гостинно відкривають двері для юних читачів.
З вітальними промовами виступили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, депутат Львівської обласної ради Олександр Чебаненко, начальниця відділу культури ТМР Тетяна Татомир, завідувачка централізованої бібліотечної системи міста Наталія Марковецька, директорка дитячої бібліотеки Зіновія Мазур. Розвиваючо-мотиваційну гру «Зрозумій мене» для читачів дитячої бібліотеки подарувала директорка УРБАН-бібліотеки Віра Савка. А ансамбль сопілкарів «Дударик», який діє при дитячій бібліотеці під орудою п. Лесі Цісінської, виконав ряд колядок, закликаючи до спільного колядування всіх присутніх.
«Це вже третя бібліотека у Трускавці за час нашої каденції, яку кардинально оновлено. Після УРБАН-бібліотеки та бібліотеки СЗШ №1 ми відкриваємо дитячу бібліотеку. А ще не так давно, в 2014-15 роках взагалі не стояло питання розвитку – бібліотеки хотіли закривати, а працівників скорочувати. На це були і об’єктивні, і суб’єктивні причини, швидше суб’єктивні. Коли ж ми почали нашу співпрацю з бібліотеками, то вирішили, що потрібно інвестувати в майбутнє, адже книга, слово – це те, що сприяє формуванню нації. І ми не помилилися. Бібліотеки ожили, стали центрами, осередками громадсько-суспільного життя, до них почали приходити люди не тільки щоб прочитати книгу, але й щоб отримати інші послуги. На черзі – проєкт «Бібліомісто», який плануємо втілити в життя на базі центральної бібліотеки, в якій, до речі, теж виконано багато робіт. Але цей проєкт доволі вартісний, бо включає в себе не лише ремонт приміщень бібліотеки, але і благоустрій прилеглої території, тож все одночасно зробити не вдається. Проте ми наполегливо, крок за кроком, йдемо до нашої мети – комфортного безпечного красивого міста, яке є зразком для наслідування та локомотивом розвитку регіону. І сьогоднішня подія, коли відкриваємо одну з кращих дитячих бібліотек на Львівщині, є черговим доказом цього», - зазначив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар