Фотофакт: жертви провалля по вулиці Грушевського у Дрогобичі

Фотофакт: жертви провалля по вулиці Грушевського у Дрогобичі

2019-08-29 01:51:31

Фотофакт: жертви провалля по вулиці Грушевського у Дрогобичі

Фото зроблене близько 19 години вечора за адресою по вулиці Грушевського 100/1 у місті Дрогобичі.

На місці провалля у будинку зібралося людей чимало. Чимось це нагадало Майдан Гідності 2014 року, коли бруківку вручну розбирали. Розбирали завали у пошуках людей тільки працівники ДСНС, навколішки, обережно, руками, приладдям, бетонні плити дуже обережно причіпляли і тагли за допомогою двох кранів з двох сторін навколо провалля. 

Небайдужі люди обступили місце події дуже щильно, хотіли допомогти рятувальникам розбирати обвал у пошуках людей. Дехто з людей приходив вже не перший раз на день. Люди уважно стежили за роботою працівників ДСНС. Працівники ДСНС відмовилися від допомоги, мотивували тим, що не несуть відповідальність за таке. Підлітки повилазили на дах сусідньої з постраждалим будинком новобудови і теж стежили за тим, що відбувалось, не хотіли йти, як ті пташенята, сиділи дуже тихенько, щоб їх не прогнали. 

Кількість людей збільшувалась. Близько 20 години біля місця події зібралося не менше тисячі небайдужих, одні йшли, інші приходили. 

Прийшовши додому пізно ввечері перш за все зайшла на сторінку ДСНС. Напевне сталося якесь непорозуміння, бо немає повідомлення про тіло людини, яке витягли з під завалу близько 19 години, лише є повідомлення, що о півночі витягли тіло загиблого 1977 р.н., прохання ДСНС прокоментувати таке і не приховувати те, що відбувається. Люди і так нажахані. Ті, що зібралися навколо можуть допомогти по цеглинці руками разом з технікою розбирати завали у пошуках людей, бо вони не на екскурсію прийшли, неможливо лишатися вдома, коли така біда сталася і кожна мить має значення. Звичайно рятувальники професіонали, але вони теж люди.

відвідала місце жахливої трагедії

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар