Новорічно-Різдвяний концерт у Дрогобичі зачарував...

Новорічно-Різдвяний концерт у Дрогобичі зачарував...

2019-01-29 11:29:33

Новорічно-Різдвяний концерт у Дрогобичі зачарував...

На твоїх джінсах американський прапор
На твоїй майці – канадське кленове листя
У твоїх очах видно тільки одне питання:  хто менi скаже – чому я тут народився
Не твоя вина - шо ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Не стидайся – то твоя земля
Не стидайся – то Україна
Добре там є де нас нема
Стань для батька нормальним сином

Кузьма Скрябін

У неділю, 27 січня, у приміщенні Душпастирства у Дрогобичі відбувся новорічно-різдвяний концерт, який віртуозно підготували працівники вокально-естрадної школи на чолі із засновниками Ярославом і Наталею Дубами.

Захід було розпочато зі спільної молитви і благословення о. Андрія.

Першими виступали учасники гурту «Екшн». У їх виконанні прозвучали твори

deep purple, пісня Кузьми Скрябіна «Сам собі країна» і пісню про естрадну школу в який навчаються.

 

Всі присутні були зачаровані майстерністю виконавців. Виступали діти різного віку, від 5-ти років , але не зважаючи на свій юний вік всі виконавці були чудово підготовлені, вкладали у пісню всю душу, а тому концерт вдався без перебільшень на Славу Божу.

Окремо варто відмітити виступи тих діток, які співали пісні присвячені бійцям АТО, ці пісні пронизали всіх своєю щирістю. Біль душі і разом з тим гордість за воїнів, які на Сході країни бережуть наш з вами спокій. Безмежна і щира дитяча любов звучала в цих піснях.

На завершення заходу лідер школи, учасник Міжнародного телепроекту «Голос Країни – голос діти» 4-й сезон Ігор Левицький подарував всім присутнім календарі на 2019 рік зі своїм автографом і побажаннями.

Велика подяка від імені всіх батьків, діти яких виступали на цьому прекрасному концерті, засновникам вокально-естрадної школи Ярославу і Наталі і їх майстерним викладачам.

Нагадаємо нашим читачам, як розпочинав свою діяльність гурт «Ярослав-На» на Дрогобицьких теренах. Закінчивши Дрогобицьке музичне училище, а згодом Львівську консерваторію, Ярослав і Наталя присвячують себе українській естрадній пісні. Перший виступ відбувся 28 серпня 1993 року на фестивалі «Марія-93» в місті Трускавець. А в 1997 році дует «Ярослав-На» отримав звання лауреата Всеукраїнського фестивалю «Пісня року» за пісні «Доля» (муз.Я.Дуба, сл.Й.Фиштика) та пісню «Запросіть мене, пане, на танець» (муз.Я.Дуба, сл.Г.Чубач). Основою творчого стилю дуету «Ярослав-На» є поєднання мелодії, близької до народної з професійним естрадним аранжуванням. Багато пісень з репертуару дуету звучать на радіо та телебаченні і в Україні і закордоном, чимало з них є популярними.

Відвідала концерт

І підготувала матеріал

Анна Баневська

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар