Одруження у Львівському СІЗО

Одруження у Львівському СІЗО

2018-08-22 18:54:40

Одруження у Львівському СІЗО

Одруження у Львівському СІЗО

«Я бо провину мою визнаю,

і гріхом моїм журюся»

Псалом 37

Ці слова повністю ствердив при зустрічі зі мною тимчасовий мешканець Львівського СІЗО Ю., котрий одружувався в цій установі 7 серпня зі своєю обраницею Наталею.

Після обряду одруження працівником РАЦСу, молодята обмінялися обручками і привітали одне одного з цією подією в їхньому житті. Привітала молодят і я, побажавши їм якомога швидше розпочати нове і щасливе життя на волі, де вирує радість і втіха від баченого і пережитого.

Використавши нагоду перебування в установі, я ознайомилася поверхнево із порядками в ній і побутом утримання підопічних. Маю відмітити ввічливе ставлення працівників до відвідувачів, чистоту території і всередині території.

Дуже мені сподобалася кімната побачень. Тут чисто і акуратно застелені ліжка, є телевізор, журнальний столик, одіжна та книжкова шафи. В дитячій кімнаті також є 2-а ліжка для дітей старшого віку та 2-х ярусні для менших. У кухні чисто вимитий посуд, гарно складений у серванті. Є сучасна душова кімната з бойлером і окрема туалетна кімната. Словом, я була приємно вражена.

У спілкуванні із начальником установи полковником внутрішньої служби Вадимом Анатолійовичем Кутовим я відчула задоволення своєю роботою, яку він виконує з почуттям обов’язку українського офіцера з честю, бо такий він є від народження, адже до роботи в СІЗО п.Кутовий сім з половиною років очолював Дрогобицьку виправну колонію № 40, яку вивів в перелік кращих в Україні.

Поспілкувалася я із психологом СІЗО п.Чавкіним С.В., який розповів про те, що робиться в установі для комфортного перебування, які проводяться заходи, лекції і бесіди з підопічними.

Член НСЖ України

Полковник Українського козацтва

Анна Волошин

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар