Місцева заява ЄС щодо нападу радикальної групи у Львові на табір ромів

Місцева заява ЄС щодо нападу радикальної групи у Львові на табір ромів

2018-06-26 19:06:11

Місцева заява ЄС щодо нападу радикальної групи у Львові на табір ромів
delegation of the european union to ukraine
101 volodymyrska street
01033 kyiv, ukraine
tel.:  +38 044 39 08 010
fax: +38 044 39 08 015
Представництво Європейського Союзу в Україні
вул. Володимирська, 101
01033 Київ, Україна 
Тел.:  +38 044 39 08 010
Факс: +38 044 39 08 015

english version is below

Місцева заява ЄС щодо нападу радикальної групи у Львові
на табір ромів

Представництво ЄС в Україні виступає з такою заявою за погодженням з головами місій країн-членів Європейського Союзу в Україні
"23 червня від ножових поранень помер 24-річний чоловік ромської національності під час нападу на поселення ромів у Львові, а також було поранено чотири інші особи, серед яких жінка і 10-річний хлопчик. Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого та бажаємо чимшвидшого одужання пораненим.
Такі напади, як і випадки залякування, є неприйнятними. Хоча поліція Львова оперативно відреагувала на цей інцидент, життєво важливо, щоб правоохоронні органи України вжили негайних й ефективних заходів для попередження та припинення таких дій і піддали правосуддю всіх, хто виявиться відповідальними.
Відносини Європейського Союзу з Україною спираються на спільні цінності. ЄС надає великого значення правам ромів, які залишаються особливо вразливою групою в Україні, й продовжує виступати на користь їхнього захисту та їхніх прав."
 
 
Більше інформації у соціальних мережах та на сайті:

 

 

 

 

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж.

local eu statement on the recent attack on a roma camp
by a radical group in lviv, ukraine

 
the european union delegation issues the following statement in agreement with the eu heads of mission in ukraine.

"on 23 june, a 24-year-old roma man was stabbed to death, in an attack on a roma settlement in lviv. four other people were injured, including a woman and a 10-year-old boy. we offer our sincere condolences to the family and friends of the person killed, and a swift recovery to those who were injured.

such attacks, as well as cases of intimidation, are unacceptable. while the ukrainian police in lviv responded to this incident in a prompt manner, it is vital that the country's law enforcement agencies take immediate, effective action to prevent and stop such acts and bring anyone found responsible to justice.

the eu's relationship with ukraine is based on common values. the eu attaches great importance to the rights of the roma, which continue to be a particularly vulnerable group in ukraine, and will continue to speak up in favour of their protection and their rights."

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар