16 січня в Україні вшановують полеглих та зниклих безвісти бійців, які тримали позиції в Донецькому

16 січня в Україні вшановують полеглих та зниклих безвісти бійців, які тримали позиції в Донецькому

2018-01-16 17:23:49

16 січня в Україні вшановують полеглих та зниклих безвісти бійців, які тримали позиції в Донецькому

«Кіборг» Донецького аеропорту Богдан розповів Громадському радіо, що щодня згадує бої та полеглих побратимів.

«Не люблю, коли кажуть 200-й. Двохсотими бувають вороги. Для нас загиблі бійці — це втрати, навіть, якщо ми не були знайомі, навіть якщо побачили по телевізорі або дізнались від сусідів, кожен загиблий має бути втратою для нас. Бо він воював за нас особисто. Кожен, хто пішов, щось тут залишив і чимось пожертвував. Ми з побратимами ніяк цей день не відзначаємо. Для нас день пам’яті ДАПу і загиблих щодня. Як про це забудеш? Воно, як під шкірою: вже назавжди», — розповів Богдан. В Донецькому аеропорті він був у складі 80-ї аеромобільної десантно-штурмової бригади. Сьогодні Богдан бере участь в АТО, як спрецпризначенець, тому не хоче розголошувати свого прізвища.

«Донбас став місцем, де у нас відроджувалась генетична пам’ять, а ДАП місцем, де ми її застосували. Нелюдські умови і надважке протистояння. Сьогодні не хочеться про бої і сам аеропорт. Сьогодні пригадуємо тих, хто там загинув. Погано це робити один день в рік свічками у facebook. Ми повинні пам’ятати кіборгів-героїв своїми вчинками — жити на совість. Ми повинні розуміти, що кожна сім’я, яка втратила свого рідного в ДАПі так чи інакше потребує підтримки», — сказав кіборг Донецького аеропорту Генадій Дубров.

Бої за Донецький аеропорт (ДАП) 2014-2015 рр. стали одним з найзапекліших епізодів конфлікту на Донбасі. Кадри зі старого та нового терміналів ДАПу свідчать про важкі умови, у яких довелося воювати захисникам летовища.

16 січня Україна вшановує пам’ять «кіборгів», які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року. Тоді загинув п’ятдесят один боєць.

Оборона ДАП тривала 242 дні, з 26 травня 2014 року до 20 січня 2015 року.

Останні найактивніші бої почалися цього дня у 2015 році. Сьогодні Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив відео до дня пам’яті. У Верховній Раді сесійне засідання розпочали з хвилини мовчання, так само мітингувальники під стінами ВРУ розпочали протест із вшанування «кіборгів».

26 мая началась защита ДАП украинскими киборгами от русской нечисти

 

Людям со слабой психикой даже не открывать. ??з жизни упырей (18+)

 

Д/ф «Братский народ», (2016)

 

джерело: УС


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар