Звернення про припинення насильства в сім’ї

Звернення про припинення насильства в сім’ї

2017-03-04 12:01:34

Звернення про припинення насильства в сім’ї

Генеральна прокуратура України

Вул.Різницька, 13/15,

М.Київ, 01601

Генеральному прокурору України

Юрію Луценко

Лоб Ганна Анатоліївна,

 зареєстрована у місті Києві,

за адресою: вул.Сабурова,11а, кв.80,

Мешкаю за адресою:

вул.Сахарова, 2, кв.1,

м.Дрогобич, Львівської області,

82100

ЗВЕРНЕННЯ

про припинення насильства в сім’ї

Вчора, 03 березня 2017 року до мене до хати прийшов дільничий міліції Гільо Андрій Василійович, щоб написати з моїх слів пояснення, чому я зверталась на гарячу лінію щодо бездіяльності місцевої міліції, але він не записав у поясненні те, що Лоб Олександр, мій колишній чоловік, вчиняє насильство у сім’ї, де є троє неповнолітніх дітей, а саме: приходить в нетверезому стані о півночі і пізніше до моєї хати, вчиняє скандали, береться до бійки, кричить страшним голосом на всю хату так, що діти ховаються по кутках і дуже бояться його, бо в нього ріст більше 2-х метрів і вага більше 150 кілограмів, як його не боятися в такому стані? Схоже, що місцева поліція його також боїться, бо на численні виклики мені приходять відповіді, що вони не вбачають в його діях кримінальних злочинів.

Також Лоб Олександр погрожує мені, що заріже мене і всю мою родину, говорить, що йому дешевше мене вбити, ніж прогодувати, залякує дітей: старша донька Валерія заікається,  а середня донька Марія і молодша Анастасія від пережитих хвилювань мають асматичні приступи з якими я борюся з 2012року. На мої прохання припинити ці знущання Лоб Олександр говорить, що буде знущатися ще більше, тому що хоче моєї смерті.

Дільничий Гільо Андрій Василійович дуже просив, щоб я більше не зверталася на гарячу лінію з такими питаннями, бо йому приходиться із-за моїх звернень їхати у Львів, він сказав, що я мушу домовлятися з Олександром Лобом сама.

Прошу припинити насильство з боку Лоба Олександра до мене і моїх дітей, яке тягнеться роками і від місцевої міліції я не маю захисту.

«04» березня 2017 року              Анна Лоб

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар