Курорти Трускавець та Горинець-Здруй підписали партнерський договір

Курорти Трускавець та Горинець-Здруй підписали партнерський договір

2016-11-01 09:28:14

Курорти Трускавець та Горинець-Здруй підписали партнерський договір

З робочим візитом до міста-курорту завітали керівники Польської гміни, побратима Трускавця, – Горинець-Здруй. Сторони підписали договір про співробітництво, що дасть можливість Трускавцю претендувати на чималі кошти з Програмі транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна, – для реконструкції і відновлення Курортного парку.

Очолював делегацію війт  Роберт Серкіс, метою приїзду якої було запропонувати міському голові Трускавця Андрієві Кульчинському співпрацю у програмі транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна. Як відомо, наше місто вже давно заявило про пошук партнерів для цієї програми. Гості розповіли, що  також мають на меті розробити проект реконструкції парку і вважають Трускавець гідним партнером.

В результаті перемовин сторони підписали договір про партнерську співпрацю в економічній, науково-технічній і культурно-гуманітарній сферах між гміною Горинець-Здруй (Польща) та містом Трускавець (Україна) – повідомляє офіційний сайт Трускавецької міської ради.

Як розповіла Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста,  гміна Горинець-Здруй у першому етапі 2007-2017 працювало з Моршином. «Не знаю чому не продовжують роботу далі, можливо друга сторона більше не потребує реконструкції парку, а, можливо, відсутній конструктивний діалог. Тепер Горинець-Здруй хоче завершити свій парк в парі з Трускавцем. Ми погодились на співпрацю, адже для нас мова йде про проект реконструкції Курортного Парку, який вимагає чималих коштів. А програма транскордонної співпраці Польща-Білорусь-Україна такі проекти фінансує», – розповіла Наталія Скибак.

Польські партнери хочуть доповнити свій Парк активними відпочинковими зонами по типу мотузкового парку, оскільки решта у них вже зроблена. Площа їхнього парку значно менша, але разом з тим Трускавець буде рівноправним партнером гміни, відповідно кошти, в разі перемоги, а це 2,5 млн євро ділитимуться навпіл. Відносно того, хто займатиметься подачею документів та звітами, ще відбуватиметься обговорення, але польська сторона не проти це взяти на себе, так як вони мають більший досвід в цій роботі – зазначила Трускавецька міська рада.

До слова, Горинець-Здруй також є курортом, за площею ще меншим ніж Трускавець. Він багатий на сульфідні води з високим вмістом мікроелементів, а також грязі з покладу Подемщина.

facebook comments

 

джерело: Трускавець.он.лайн


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар