Полковник Мамчур підтримав кандидата від Порошенка на Дрогобиччині

Полковник Мамчур підтримав кандидата від Порошенка на Дрогобиччині

2014-10-09 15:12:33

Полковник Мамчур підтримав кандидата від Порошенка на Дрогобиччині

8 жовтня у Дрогобичі кандидат у народні депутати від "Блоку Петра Порошенка" Михайло Коваль зустрівся із командиром бригади тактичної авіації, кандидатом в народні депутати, полковником Юлієм Мамчуром. Під час зустрічі обговорили питання припинення вогню на Сході, а також економічного розвитку України в рамках реалізації ініціатив Президента.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

"У травні ми надали Президенту величезний кредит довіри. Тепер на виборах до Верховної Ради ми повинні надати йому інструмент, щоб всі революційні ініціативи він зміг втілити у життя. Результатом роботи нашої команди має стати заявка на вступ в ЄС в 2020 році" - зазначив Юлій Мамчур, який балотується у народні депутати від Блоку Петра Порошенка.

Полковник приїхав підтримати Михайла Коваля, який представляє команду Президента на передвиборчих перегонах в окрузі. На зустрічі були також присутні народний депутат України, кандидат від Блоку Петра Порошенка Павло Розенко, керівники силових відомств та понад 30 військовослужбовців Дрогобиччини. Присутніх цікавило питання військової оборони, технічного забезпечення армії, доцільність перемир'я та мінських угод, пенсійна та військова реформи.

Юлій Мамчур зазначив, що перемир'я є вкрай необхідне для проведення ротації, дає змогу залучити військових фахівців, які пройшли навчання, відновити бойову техніку та боєздатність підрозділів.

"Але те, що зараз відбувається в частині Донбасу – це поки що не мир, а режим припинення вогню, який періодично порушується терористами", - переконаний кандидат від Порошенка Михайло Коваль.

На його думку, слід припинити вогонь та запровадити постійний міжнародний моніторинг під егідою ОБСЄ та з долученням провідних країн ЄС, зокрема Німеччини та Франції. Також необхідно забезпечити взаємне відведення важких озброєнь і створення "буферної зони" безпеки.

"Ми повинні постійно контролювати українсько-російський кордон та не нехтувати допомогою міжнародних експертів", - запевнив дрогобицький кандидат.

Також він звернув увагу полковника, що, аби остаточно припинити бойові дії на Донбасі, необхідно зробити все, щоб терористи втратили інтерес нападати, а Росія - постачати їм зброю.

Своєю чергою Юлій Мамчур зауважив, що Президент докладає величезних міжнародних зусиль, щоб ці передумови були виконані.

Відтак проводяться постійні переговори з США, з ключовими країнами ЄС та з іншими країнами світу, які підтримують Україну. Як наслідок цих зусиль, на Росію зростає міжнародний тиск для дотримання умов Мінського протоколу і меморандуму.

Присутній на зустрічі очільник Самооборони Дрогобиччини Василь Очереднюк подякував полковнику Мамчуру за героїчний вчинок в аеропорту Бельбеку та поцікавився, як відбувалося захоплення Криму "зеленими чоловічками".

"Усі зусилля попередньої влади йшли на цілеспрямоване знищення армії, - каже Юлій Мамчур. - За 23 роки повітряна оборона не поповнилось жодним військовим літаком, військові льотчики робили один виліт на місяць... В Криму реальну допомогу в перші дні захоплення могли надати тільки Військово-Морські сили, однак в перші ж дні майже все керівництво перейшло на сторону Російської Федерації", - розповів полковник.

Павло Розенко зупинився на удосконалення пенсійної реформи. Зокрема під час зустрічі представники місцевої пожежної частини зазначили, на необхідності системних змін у процедурі виходу на пенсію військовослужбовців. Поділився депутат думками і щодо формування нової Верховної ради.

"Сьогодні дуже важливо, щоб кандидатом-мажоритарником був член команди Петра Порошенка. Зараз у Верховну Раду іде багато гарних хлопців, але ми повинні чітко розуміти, що або ми обираємо гарних хлопців, або програму і напрямок розвитку України до європейського майбутнього".

Юлій Мамчур та Павло Розенко висловили свою підтримку кандидату в народні депутати від Блоку Порошенка на Дрогобиччині Михайлові Ковалю та побажали реалізації усіх державницьких починань.

 

джерело: Дрогінфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар