Дрогобич: листи до редакції

Дрогобич: листи до редакції

2014-10-08 18:32:17

Щиро дякую, сусіде!

У нашому будинку, одному з найкращих шедеврів архітектури ХХ століття, що по вулиці Мазепи 8, у Дрогобичі проживає знаний хірург Денис Ростислав Олексійович. Це мій сусід, про якого так хочеться сказати тільки хороше, теплі слова вдячності.

Ростислав Олексійович класний хірург і чудовий сусід.

До нього в любий час можна звернутись зі своїми болями і він ніколи не відмовить, дасть корисну пораду, скерує зробити аналізи, напише лікування.

В нашому будинку живуть лише пенсіонери, тому Ростислав взяв на себе роль опікуна. Він підтримує ідеальну чистоту на сходах, площадках, коридорі (тільки він один миє). Крім цього Ростислав зробив чудовий ремонт: пофарбував усім двері одним кольором, поштові скриньки, панелі, зробив побілку, реставрував вхідні двері.

Для виконання цих робіт Ростислав запросив знаного шановного пана Івана, класного спеціаліста, який дуже майстерно і ладно оновив наш будинок.

Прекрасна робота! Тепер приємно зайти в наш під’їзд, пройтись по старовинних кахелях, піднятись давніми дерев’яними сходинками торкаючись лакованої деревини поручнів з кованими візерунками.

На площадках в проміжках між сходами тепер супер кахель. Настрій покращується від такої краси. І все це подарував нам наш любий сусід Ростислав Олексійович, причому весь ремонт зробив за власні кошти.

Від імені всіх мешканців нашого будинку щиро дякую Ростиславу Олексійовичу за турботливе ставлення до бабусь, за таку прекрасну обновку, яка тепер тішить нас щодня.

Любий Ростиславе Олексійовичу, бажаю вам міцного здоров’я, успішних операцій, наснаги, щастя, пошани й добра від людей, тепла від родини, Божого Благословення!

З повагою і шаною,

Сусідонько Люся

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар