У Ратуші представили трьох нових керівників і радника

У Ратуші представили трьох нових керівників і радника

2016-02-09 01:48:43

У Ратуші представили трьох нових керівників і радника

Володимир Білоган, Володимир Кондзьолка, Василь Качмар та Ігор Чава - цих чотирьох людей-новопризначених посадових осіб  було представлено під час прес-конференції Дрогобицького міського голови Тараса Кучми 5 лютого.

«Чотири бойових штики», - підкреслив керуючий справами виконкому, заступник голови Володимир Коцюба

Володимир Білоган очолив КП «Дрогобицький ринок». Закінчив 16 школу, ДДПУ. Працював наbiloganхарчосмаковій фабриці, очолював дочірнє підприємство. Відтак розпочав власну підприємницьку діяльність. Тепер – в.о. директора КП «Дрогобицький ринок». Каже, має на меті збудувати сучасний ринок. Роботу прагне вести на принципах чесності прозорості.

Станом на зараз, твердить п.Білоган, вдалось частково очистити від стихійної торгівлі вул..Ковальську у Дрогобичі, вдалось створити 4 робочих місця на мясному ринку та 40 на овочевому.

Щодо молочної торгівлі: питання непросте. Але над ним працюватимуть.

Чи зросла сума надходжень після його приходу - зможе сказати за наслідком місячного звіту.

Одне з ключових завдань – покращення умов праці підприємців, створення комфорту для продавців та покупців.

 

kondziolka

Володимир Кондзьолка - новопризначений керівник «Інституту розвитку міста». Якщо в минулому році на Інститут розвитку міста з бюджету було виділено 160 тис.грн. і установою було залучено в місто більше мільйона гривень, то в цьому році, каже Володимир Кондзьолка, виділено 360тис.грн, і наголошує: планується, що кожна вкладена гривня зможе залучити 20 гривень.

Інститут розвитку міста – комунальна некомерційна установа. Приймає участь в державних та міжнародних проектах, програмах. Мета участі – залучення коштів в розвиток міста, його інфраструктуру тощо. Здійснює пошук інвесторів та інвестицій, вивчає ситуацію на ринку праці.

Станом на сьогодні пропрацьовано наступні пункти: подано11 проектів на розгляд фонду регіонального розвитку. Водночас, каже п.Кондзьолка, аналіз показав, що державні кошти передусім виділяються не на ремонти, а  на проекти,які можуть стати «точками розвитку».  Результати відбору стануть  відомими незабаром.

Володимир Кондзьолка також наголосив, що незадіяними досі були напрямки співпраці громад і об’єднання громад, внаслідок чого, зі слів посадовця, великі суми коштів проходили повз Дрогобиччину. Тепер, обіцяє він, цим займуться більш предметно. Зокрема, в рамках співпраці громад подано проект щодо водопостачання Дрогобича та Борислава. Ведеться робота щодо об’єднання громад, вивчення того, як і з ким Дрогобичу було б найкраще «дружити»

Щодо інвестицій, каже п.Кондзьолка, дотепер у якості інвестмайданчиків у нас пропонувались затратні речі – земля і майно. Натомість, маємо колосальний незадіяний людський ресурс. Порівняно з європейською, дешева робоча сила, інтелектуальний ресурс  мали б стати привабливим аргументом. Якщо ІТ-шник у Німеччині заробляє 4 тис.євро. то 4-5 тис.грн у Дрогобичі – цілком непоганий варіант, каже п.Кондзьолка. Головне, щоб інвестори зайшли і зрозуміли – тут працювати можна, це вигідно і безпечно.

 

Василь Качмар – новопризначений радник міського голови з питань ЖКГ. 33 роки. 12 років пропрацював в органах державної виконавчої службиkachmar Трускавця, Київської області, Києва, Полтави. Призначений 2 лютого. Своїм завданням бачить аналіз роботи комунальних підприємств міста, аналіз роботи департаменту міського господарства, забезпечення прозорості роботи комунальних підприємств, виведення х на прибутковий рівень.

Щоправда, призначення Василя Качмара викликало певне подивування. Зокрема, свої застереження висловив однопартієць Тараса Кучми з Трускавця Святослав Грабовський. Міський голова Дрогобича, натомість, зазначає, що перш ніж призначати людину на роботу, вивчає про неї все. Чогось особливо крамольного не побачив. «Хай кине в мене камінь той, хто без гріха. А пліткам не вірю». Водночас, у мережі є інформація що начебто В.Качмар натякав на хабаря за позитивне вирішення справи, і що було це в час, коли він очолював виконавчу службу у Полтаві (ДЖЕРЕЛО). Тож увага медіа до цього призначення є логічною, і, вочевидь, буде пристальною.

Зарплата В.Качмара – 1300 грн. За наслідком роботи, якщо буде результат, покривати її голова обіцяє преміальними.

 

Ігор Чава – найімовірніший очільник новоствореного Туристично-інформаційного центру Дрогобича.   Історик Ігор Чава переконаний: якщо станом на сьогодні туристичний потік  у Дрогобич складає 20 тис.чоловік в рік, то збільшити цю кількість принаймні вдвічі вдасться доволі швидко. Передусімchavaорієнтуватися будуть на курортні Трускавець і Східницю, відтак – на Польщу, Австрію тощо.  ТІЦ працюватиме над промоцією міста, паралельно відбуватиметься реконструкція маршрутів, фасадів, створення відповідних програм, опрацювання сфери послуг, стимулювання підвищення рівня сервісу в місті. «Якщо зросте туристична привабливість міста – то зросте й його інвестиційна привабивість. Це взаємопов’язано»

Окрему увагу планується приділити відновленню історичної привабливості міста, автентичної архітектури. «Привабливість Дрогобича – унікальна. Розвитку заважає лише бруд, хамство і нелюбов чиновників до свого міста. Цеж як треба було не любити Дрогобич щоб стерти обличчя міста!» - додав Тарас Кучма. Тож «відновленню обличчя», обіцяють, буде приділено особливу увагу.

Марія Кульчицька

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар