Чи вже справді типовий або Екскурсія Дрогобичем для мера

Чи вже справді типовий або Екскурсія Дрогобичем для мера

2016-02-08 01:10:25

Чи вже справді типовий або Екскурсія Дрогобичем для мера

Неодноразово наш міський голова наголошував, що найбільше дошкуляє нам у місті безлад. Хамство, нехлюйство та байдужість, цілковита, декого з чиновників до міста, в якому живуть і як їх утримує в особі громади. З цим не можна не погодитись. Але не менше заважають і шкодять наші рагулі, які плюють на все, знати не хочуть, що таке співіснування з сусідами та краянами, але щось там патякають про Європу. Ну звісно, жити б хотіли як там, а с…ти, плювати й чхати як роблять тут, у себе фактично вдома щохвилини..

 

Торік писали ми про жахливий і принизливий для такого міста як Дрогобич стан унікального кладовища на вулиці Грушевського. Ще й світлинамипроілюстрували.  Після того тодішня влада пообіцяла ситуацію виправити. Таку є обіцянку давав і добре знаний у Дрогобичі добродій Андрій Янів, відомство якого, власне й відповідає за міські некрополі. Та от нині переконалися, що нічого не змінюється, цвинтар далі руйнується й благає про порятунок…

Була в нас і груднева публікація «Фасади без парадів…» про те, як виглядаютьнаші вулиці, хідники, будинки… Й що все це аж ніяк не манить туристів. А ще говорили ми про оті вже звичні для міста «штабики» – прибудови для багатоповерхівок, за рахунок яких (незаконних, до речі) хтось собі життєвий простір розширив,  хтось офіси для бізнесу створив…

Каже Тарас Ярославович, що для звільнення будь-кого з посадовців необхідні  підстави. Й через це, мовляв, продовжують «служити» (кому й чому, цікаво?) й головний архітектор міста (не дрогобичанин, до речі), й директор комбінату міського господарства. А хіба не є підставою притягнення до  відповідальності й осуду з боку громади отой вбивчий стан наших цвинтарів (давній некрополь на Трускавецькій у ганебному стані, потребує порятнку і єврейський кіркут на вулиці Орлика ) й архітектурні покручі, що нагадують омелу-паразит на деревах?

Ще одна фішка нашої нової владної команди (тут все ж  віддамо належне й панові Кучмі, і його соратникам- вони справді прагнуть  змін і реанімації того, шо ще не агонізує) – теза про туристичну привабливість міста, залучення туристичних потоків, які могли би суттєво поповнити міську скарбницю. Он уже й туристично-інформаційний центр створили, маршрути для мандрівників почали розробляти.

Ми теж пропонуємо свій, але насамперед  хотіли б випробувати його на Тарасові Кучмі, Ігореві Германові та радникові мера Володимирові Качмарі. Це будуть прОходи  тим Дрогобичем, котрий ще зовсім недавно був нетиповим, а сьогодні –  таки типовим і вже, на превеликий жаль, звичним.

Можливо, після того, як побачать владці те, чого раніше ї мчи то не вдавалося зауважити, чи то просто мають такі очі, які не все осягнути здатні, місто справді поверне  собі  справжнє своє обличчя й слова про привабливість позбудуться мітологічного відтінку. 

Вул. Грушевсього, 89/3

Той самий “шедевр”, за який оцей “винахідник-розширювач житла” вдячний управлінню архітектури.

Сусідній під’їзд

Той самий будинок

Леонід Гольберг

джерело: газета Майдан


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар