Засуджено дрогобичанина, котрий обкрадав господарство, яке доглядав

Засуджено дрогобичанина, котрий обкрадав господарство, яке доглядав

2016-02-01 16:21:31

Засуджено дрогобичанина, котрий обкрадав господарство, яке доглядав

Півтора роки за крадіжки – таким був вирок Дрогобицького міськрайонного суду стосовно 64-річного дрогобичанина, котрий уже мав проблеми з законом.

 

Потерпіла, власниця господарства, котре обкрадав зловмисник,  знала, що у чоловіка колись уже були проблеми з законом, та все ж  у грудні 2014 року взяла його на роботу. За обумовлену платню засуджений зобов’язався доглядати її будинок і виконувати господарські роботи у дні, коли господиня була відсутня через бізнесові справи.

Власне використовуючи те, що хазяйки нема вдома, зловмисник почав регулярно цупити  речі з господарських приміщень  потерпілої, до яких мав вільний доступ. Загальна вартість речей, викрадених впродовж   семи місяців, склала близько трьох тисяч гривень.

Щойно  власниця будинку виявила те, що зникли її речі, вона  звернулася  до поліції та зажадала від зловмисника відшкодування заподіяних збитків. На сьогодні він частково  розрахувався. Суд взяв це до уваги, визначаючи вид та міру покарання за вчення злочину, передбаченого ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальна санкція – позбавлення волі на термін до п’яти років.

Наталя ПОСТОЙКО,

майор поліції, помічник начальника Дрогобицького міського відділу поліції

джерело: Леонід Гольберг


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар