Трускавецькі школи на карантин поки що закривати не будуть, - такий головний висновок від начальника

Трускавецькі школи на карантин поки що закривати не будуть, - такий головний висновок від начальника

2016-01-26 18:42:16

Трускавецькі школи на карантин поки що закривати не будуть, - такий головний висновок від начальника

Добра новина !
Карантин трускавецьким школам не загрожує

Трускавецькі школи на карантин поки що закривати не будуть, - такий головний висновок від начальника Дрогобицького міжміського управління ГУ Держсанепідслужби у Львівській області Ігоря Майкута. Головний санітарний лікар 25 січня особисто завітав на понеділкову нараду у ТМР, щоб ознайомити присутніх з перебігом захворюваності населення на грип та ГРВІ на Дрогобиччині. За словами медика, у школах сусіднього Дрогобича прийнято рішення з цього понеділка продовжити канікули, оскільки показники захворюваності серед дітей та підлітків у місті Котермака наближені до епідеміологічного порогу.

- Ситуація у Трускавці наразі є контрольована. За моніторинговими показниками станом на минулу п’ятницю у місті захворіла на ГРВІ 91 людина. Так як для кожного міста є свій епідпоріг, то хочу зауважити, що для Трускавця він становить 105 хворих на 10 тис. населення. Однак додам, за даними місцевих медиків, більше хворих є серед дорослого населення, тому закривати трускавецькі школи на карантин, поки що потреби немає , - пояснив ситуацію Ігор Майкут.

Також Ігор Майкут зауважив, що у Трускавці у віковій групі від 7 до 14 років зафіксовано 296,4 хворих при епідпорозі 594 особи, а у віковій групі від 0 до 14 років – 305 хворих при показниках епідпорогу 639. Головний санітарний лікар стверджує, що при цих показниках – Трускавець знаходиться на середині епідпорогу. Однак, щоб не пришвидшити ріст захворюваності Ігор Майкут закликав трускавецьких освітян поки що утриматися від проведення масових заходів у школах. А також пильно стежити, щоб навчальні заклади були безперебійно забезпечені миючими та дезінфікуючими засобами, оскільки дотримання правил особистої гігієни, як серед вчителів, так і дітей, є головною запорукою уникнути недуги.

джерело: Новини Трускавця


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар