Гомін Галичини

В Україні скорочуються як функції контролюючих органі

В Україні скорочуються як функції контролюючих органі

2014-08-24 20:01:54

В Україні скорочуються як функції контролюючих органі

Нагадаємо, до кінця року діє мораторій на перевірки підприємців. Законом України від 31.07.2014 № 1622-VІІ встановлено, що перевірки юридичних осіб та фізосіб-підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня-грудня 2014 року виключно з дозволу КМУ або за заявкою самого суб’єкта.

Для належного виконання цієї норми Закону, Уряд визначив окремий механізм надання дозволів на проведення перевірок суб’єктів господарювання. Відповідна постанова була прийнята на урядовому засіданні 13 серпня.

Згідно з постановою, дозволи на проведення перевірок як юридичних осіб, так і фізичних осіб-підприємців контролюючим органам Кабмін надаватиме сам, щоразу приймаючи відповідне розпорядження.

На даний момент міністерства за дорученням Уряду працюють над скороченням кількості контролюючих органів – з 79 органів, які здійснюють перевірки, має залишитись 32.

Позиція ж Держпідприємництва в цьому напрямі була і залишається непохитною – діяльність контролюючих органів потребує радикальних змін. Зробити це можливо шляхом прийняття розробленого Службою комплексного проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та визначення сфер, що підлягають державному нагляду (контролю)». Законопроектом передбачається чітке ви

джерело: Дебет Кред


Що ще читають на цю темуКоментарів 1
Так, постанова прийнята. МІНІСТР КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ НАВІТЬ ПРОКОМЕНТУВАВ ЇЇ ПО ТЕ

Олександр

Додати коментар


Коментар