Гомін Галичини

Вступне слово Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюк

Вступне слово Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюк

2014-08-20 18:37:50

Вступне слово Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюк

АРСЕНІЙ ЯЦЕНЮК  – Хотів би розпочати з ситуації в економіці і фінансовому секторі.

   Звичайно, що мати працюючу економіку і здоровий фінансовий сектор в сучасних умовах вкрай складно. Коли в країні йде війна, яка підтримується терористами з Російської Федерації, ми кожен день втрачаємо наш економічний потенціал. За нашими даними, терористи, вогонь яких коригується з боку Росії, точково б'ють по найбільш важливих об'єктах української інфраструктури – по шахтах, по електростанціях, по ТП, по електромережах, по залізниці, по мостах, по комунікаціях і по інфраструктурі. Щохвилини умисно наносяться мільйонні збитки Україні.

   Абсолютно зрозуміло, що це сплановані акції для того, щоб нас задушити економічно. Росія усвідомлює, що на відновлення Донбасу вже будуть не мільярди гривень, а мільярди доларів, які десь треба брати.

   Тому я хотів би вам сповістити, що, незважаючи на вкрай складну ситуацію, ми продовжуємо нашу співпрацю з МВФ, Світовим банком та іншими іноземними кредиторами. Саме вони дають оцінку ефективності українських економічних реформ. І Уряд очікує на таку оцінку 29 серпня, коли відбудеться засідання Ради директорів МВФ.

   Кредити дають тільки тоді, коли бачать, що в країні проходять реформи і зміни. Якщо 29-го числа МВФ прийме рішення про виділення наступного траншу в розмірі 1,4 млрд. дол. США, то це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку.

джерело: ДЕПАРТАМЕН


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар