Вибух у Нью-Йорку, після якого згоріли три будинки, стався якраз в українському кварталі, - ЗМІ

Вибух у Нью-Йорку, після якого згоріли три будинки, стався якраз в українському кварталі, - ЗМІ

2015-03-28 16:07:31

Після вибуху 26 березня в п’ятиповерхівці в самому центрі Манхеттена в американському Нью-Йорку вогнем повністю знищена ця будівля, а також ще дві сусідні. Будівля, в якій, за попередніми даними, вибухнув газ, повністю завалилася.

Жителі Нью-Йорка, які свого часу виїхали у США з України, а також мешканці Західної України пишуть у соцмережах, що це все сталося якраз в українському кварталі - повідомляє ТСН

 

В українському районі Манхеттена (Нью-Йорк), за два кроки від Церкви Св. Юра, католицької школи при церкві, куди ходить моя донька, загорівся будинок. Полум’я перекинулося на сусідню будівлю. Будинок згорів дотла... Пишуть, що власником був українець. Точно не знаю. Боже, довкола українські бізнеси, помешкання українців. Вибухнув газ. Будівельники помилково пошкодили газову лінію. 30 людей ушкоджені, 19 – у тяжкому стані. Із них четверо – пожежники», – написала у facebook Вероніка Плісак.

На її сторінці вказано, що вона із Жовкви на Львівщині. Жінка розповіла, що в цьому районі сконцентровано чимало українських закладів, мешкають українці. «Друга авеню, біля сьомої вулиці – центр українського Нью-Йорку. Там не те що будинок, кожен камінчик знайомий. Українські церкви, школи, бізнеси, народний будинок, спортивний клуб, банки, помешкання. З покон віків українці поселялися саме тут», – уточнила Вероніка.

Чи є серед постраждалих українці, не відомо. «З українськими установами, бізнесами все в порядку. Школа сьогодні була закрита. Три будинки згоріли. Ще далі продовжують гасити вогонь, згарище ще димить. Двох мужчин так і не знайшли», – зазначила Вероніка.

«Три будинки знищено вщент вибухом в українському районі Манхеттена, де мешкало багато україців, а саме зі Львівщини та Івано-Франківщини. Навпроти будинків щорічно проходив Український фестиваль. Там проживали і мої знайомі», – повідомив Ярослав Лесюк із Надвірної на Івано-Франківщині.

джерело: zik.ua


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар