Скорбота і сум панували у Дрогобичі останніми днями

Скорбота і сум панували у Дрогобичі останніми днями

2015-02-23 13:24:37

Скорбота і сум панували у Дрогобичі останніми днями

Скорбота і сум панували у Дрогобичі останніми днями. Напруга у повітрі. Саме 18-20 лютого минулого року вкарбувалися в сторінки історії нашої держави та серця українців як найкривавіші. Дні жорстоких розстрілів на Майдані. Дні вшанування Героїв Небесної Сотні.

 

18 лютого о 12 годині увесь Дрогобич на хвилину схилив свою голову перед тими, хто поклав своє життя на вівтар свободи. А вже ввечері, вулицями міста відбувся автопробіг Автомайдану спільно з автоклубом "empire", приурочений до першої річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.

 

20 лютого на площі Ринок відбулось вшанування пам'яті загиблих героїв Небесної Сотні. Близько тисячі людей прийшли і запалили лампадки, виклавши надпис "Небесна Сотня. Пам'ятаємо". Священики різних конфесій міста разом відслужили панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні. А опісля, пролунали пісні Лілії Кобільник та Максима Перев’язка. До акції долучилися і студенти Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, і студенти Дрогобицького коледжу нафти і газу. О 12 годині організованими колонами вони рушили до центральної площі міста, де студентський капелан о. Олег Кекош прочитав молитву за загиблими. Цього ж дня відбулося і урочисте відкриття пам’ятної дошки Герою Небесної Сотні Роману Варениці.

 

Крім того, цими днями було організовано поїздки на могили уже небесних стражів Олега Ушневича, Богдана Вайди та Йосипа Шиллінга.

 

«Вже немає тих слів, котрими можна усе сказати і немає тих сліз, котрими в змозі виплакати той біль, що затаврований у серці, - говорить «голос Майдану», активістка МГО «Український молодіжний прорив» Ольга Козар. – Кров не змити. Пам'ять не стерти. Ми повинні пам'ятати їх імена та обличчя, бо Герої таки не вмирають! Ми мусимо вистояти!»
 

Нагадаємо, що ініціаторами акцій є ГО "Дрогобицький майдан", МГО "Український молодіжний прорив", НСОУ "Пласт", Автомайдан спільно з автоклубом "empire", за участю відділів і управлінь Дрогобицької міської ради, церкви.

 

Фото - Ростислав Колодій та Анатолій Драган.

Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

джерело: ГО Український молодіжний прорив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар