Зміна системи влади – головне гасло Майдану

Зміна системи влади – головне гасло Майдану

2015-02-04 17:16:19

Зміна системи влади – головне гасло Майдану

Люди, які займають певний статус та позицію у владі, не завжди роблять те, чого від них чекає народ. «Правий Сектор» залишається тією революційною силою, яка намагається очистити державну систему влади не лише на загальноукраїнському рівні, але й на місцях. Очистити від всякого безладу, від свавільних корумпованих чиновників в місцевих радах, які своїм нерозумінням ситуації, втратою відчуття простору та часу, заважають українському народу по справжньому стати вільним.

Війна на сході Украйни, втрата частини території, загроза втрати незалежності держави змушують простих людей об’єднатися задля захисту інтересів держави. Нові удари від зовнішнього ворога та нерозуміння поточної ситуації представниками влади усіх рівнів може призвести до деморалізації суспільства.

Безконечно це тривати не може. Люди втомлені. Проте представники виконавчих органів та депутати місцевих органів влади не розуміють ситуації, що склалася в країні і своїми діями підривають економіку з середини – з тилу. Депутати вибрані народом та повинні працювати на народ. Але, нажаль свої права та повноваження вони використовують у своїх особистих цілях. Живуть за гаслом «розділяй та володарюй».

Представники «Правого Сектору» чудово розуміючи, що на даний момент не можна розхитувати ситуацію, намагаються бути максимально коректними. Хоча залишаємо за собою право конструктивної критики та адекватної відповіді на дії місцевої влади. Коли з трускавецького осередку Правого Сектора 8 добровольців приймало участь в бойових діях у той час на сесії міської ради через непродуману політику влади, через закритість роботи і не бажання спілкуватись з громадою міста, через небажання проводити голосування в поіменному режимі -виникли закономірні протиріччя у депутатському корпусі, які призвели до неконструктивної роботи та скандальної сесії.

На останній сесії Трускавецької міської Ради відбулося наступне:

  • 1,5 годинне визначення порядку денного, щодо перерозподілу повноважень у місцевій Раді.
  • Вирішення меркантильних особистих інтересів та власних амбіції.
  • Взаємні звинувачення депутатів та керівництва міста у корупції.
  • Секретар міської Ради дозволяв собі ображати депутатів у присутності громади.
  • Міська влада «зігнала» рядових представників бюджетних установ до сесійної зали.
  • Незрозуміла велика присутність представників місцевих МВС, та охоронної фірми у залі підчас сесії. (в якості “тітушок”)
  • Повне ігнорування вимог громадських та соціальних груп міста щодо захисту своїх прав та свобод.

Такі зухвалі дії місцевої влади призведуть до неминучого конфлікту та ескалації соціальної напруги в місті. Відповідальність за це ляже на тих, хто ігнорує волю народу.

Правий Сектор пропонує:

  • Ввести поіменне голосування усіх рішень сесії міської Ради.
  • Створення громадської ради при виконавчих органах міської ради .
  • Проведення громадських слухань щодо усіх питань, що відносяться до суспільного та соціально-економічного життя міста.

«Правий Сектор» готовий до будь-яких адекватних дій задля захисту прав та інтересів людей задля побудови Української Самостійної Суверенної Держави.

Трускавецький міський осередок Правого Сектору

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар