У Дрогобицькому районі готуються до встановлення на автобусах gps-навігаторів

У Дрогобицькому районі готуються до встановлення на автобусах gps-навігаторів

2015-02-18 13:03:34

У Дрогобицькому районі готуються до встановлення на автобусах gps-навігаторів

Автобуси з gps-навігаторами – зайві витрати чи посилення контролю? Відповідь на це запитання шукали учасники наради, що відбулася у приміщенні Дрогобицької районної ради, на яку було запрошено керівників перевізницьких фірм району, представників громадськості, пресу.

 

Зібрала присутніх звістка про те, що у Львівській області буде затверджено мережу маршрутів. Окрім того, Львівська облдержадміністрація планує запровадити систему електронного відстеження роботи автобусів за допомогою gps-навігаторів із подальшим створенням єдиного диспетчерського пункту, який відстежуватиме наявність автобусів на маршруті, дотримання ними маршруту та графіка руху.

 

Учасники круглого столу висловили міркування з приводу нововведень. Ті перевізники, які вже встановили у своїх автобусах gps-навігатори, стверджували, що це суттєво поліпшує ситуацію та полегшує контроль за роботою водіїв. Інші переконували, що, окрім додаткових витрат, це нічого не дасть. Вони скаржилися, що автобуси, які виїжджають на маршрути незаконно, ніколи навігаторів не поставлять, а відтак ладу в перевезеннях це не забезпечить.

 

Районне керівництво нагадало, що порушниками повинні займатися відповідні служби, а gps-навігація – одна з умов конкурсу на перевезення. І її необхідно виконувати. Поставлено завдання до кінця року встановити на усіх автобусах, що здійснюють регулярні перевезення на районних маршрутах gps-навігатори. Прозвучала також пропозиція про встановлення відеореєстраторів, що поліпшить культуру перевезень і зменшить кількість скарг від громадян.

 

Представники громадськості порадили місцевим перевізникам об’єднатися в галузеву Асоціацію, яка дасть їм змогу захищати свої інтереси на ринку перевезень Дрогобиччини.

джерело: Дрогобицьке земляцтво


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар