Що робити з реформами?

Що робити з реформами?

2015-02-03 19:00:07

Що робити з реформами?

Для початку забути аргумент: “у нас же война, и поэтому реформы идут тяжело”… bull sh…t…
Реформи треба проводити саме зараз, швидко та найнепопулярніші… Виганяти стару систему з владних коридорів через реорганізацію, а не розповідати про те, що важко вплинути на середню ланку бюрократів… Де є публічні конкурси на заміщення всіх керівних посад в міністерствах та держпідприємствах? Чому в Міністерстві АПК змогли скоротити бюджет на 75%=5 млрд гривень та запустити процес публічного набору кадрів, а в інших відбувся “косметичний ремонт”? Чому на ключові посади в орган, який регулює енергоринок, призначають “хорошего и перспективного молодого парня” без будь-якого конкурсу, без будь-якоі публічності та відкритості ???

Досить всіх цих excuses/виправдань щодо важкості проведення змін. І забудьте про страшилку на кшталт “3 Майдан”. Зараз необхідно не створювати емітацію реформ, при цьому продовжуючи змагатись за звання “самый умный” – депутати чи КабМін, чи адміністрація – в написанні законопроектів, постанов, а сформувати саме з представників всіх цих органів із залученням експертів, робочих груп по кожному напрямку реформ із чітким графіком результатів, які повинні бути досягнуті в лютому, березні, квітні… 2015 року, а не браво розповідати про стратегію 2020… Ввести мараторій щонайменше на рік на змагальність за “найкращий законопроект”. Результати мають бути спільними і ми від слів “маємо Коаліційну угоду та Коаліційний Уряд” повинні нарешті перейти до справ і люди мають право розуміти що їм чекати завтра, які зміни вони відчують вже наступного місяця, через три, шість… В мене також крик душі…

Бо я бачу як на моїх очах в інтересах олігархічних груп відбувається перерозподіл активів та сфер впливу, при цьому заради забезпечення такого процесу консервується стара прогнивша корупційна система закритих договорняков та заносов/розпілов, бо тільки вона може забезпечити успіх. Бо як можна заробити мільйони на закупівлі наприклад вугілля чи електроенергії якщо провести відкриті тендери та запросити весь світ/всіх гравців надати свої пропозиції публічно? При цьому чомусь забувають відверто сказати кожному з нас про те, що купують ту ж саму електроенергію за наші з вами гроші – гроші платників податків!!!!

Я не здамся за будь-яких обставин, навіть розуміючи той факт, що в стінах Парламенту більше популізму, аніж реальної готовності штовхати – бо інакше це не назвеш – реформи по прогнившому полю бюрократично-корупційної договорняковоі системи влади. Я не здамся і ви не здавайтесь!!! Наші діти та батьки, кожен українець вартий цієї боротьби, бо для мене Україна – це люди, а не просто клаптик землі на мапі світу.

victoria voytsitska Партія “Воля”

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар