Народний депутат від дрогобицького виборчого округу № 121 Богдан Матківський - перші кроки...

Народний депутат від дрогобицького виборчого округу № 121 Богдан Матківський - перші кроки...

2014-12-15 17:52:09

Прес-служба народного депутата України Богдана Матківського повідомляє

 

Богдан Матківський обрав фракцію «Блок Петра Порошенка»

Народний депутат від дрогобицького виборчого округу № 121 Богдан Матківський, увійшов до складу фракції “Блок Петра Порошенка”.

Фракція налічує 146 народних депутатів. Очолює фракцію Юрій Луценко. Нагадаємо, що у Верховній Раді України створено 5 фракцій.

 

 

Чому Богдан Матківський не голосував за Кабінет міністрів України?

Виборці цікавляться, чому їх обранець Богдан Матківський не голосував за постанову «Про формування складу Кабінету Міністрів України»?

За словами народного депутата, причиною цього стало несподіване включення до постанови нового Міністерства інформаційної політики.

«У коаліційну угоду не входило голосування за основу і в цілому проекту Постанови про формування складу Кабінету Міністрів України (№1008), де одразу внесено питання про відкриття нового Міністерства інформаційної політики на чолі з Юрієм Ярославовичем Стецем, - каже Б.Матківський. – Під час фракційного обговорення питання щодо створення нового Міністерства було обіцяно винести за межі пакету проекту - постанови про склад Кабміну, оскільки не було оприлюднене положення про новостворене Міністерство і не зрозуміло, чим воно буде займатись сьогодні. Положення по даному Міністерству було запропоноване ще у 2009 році, що  є аналогом російських методів впливу на ЗМІ. Створення Міністерства інформаційної політики може призвести до обмеження  свободи слова та цензури всіх ЗМІ».

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому постанову про формування складу Кабінету міністрів України. За документ проголосували 288 народних депутатів з 339. Проти проголосував один депутат. Б.Матківський утримався.

 

Б.Матківський не підтримав голосування за керівників комітетів,  причетних до кровопролиття на Євромайдані

Богдан Матківський не голосував за постанову про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання (№1009)  за основу та в цілому.

На це у народного депутата була вагома причина.

«Керівниками комітетів не можуть бути народні депутати, які брали участь у голосуванні за законопроекти від 16 січня 2014 р., що призвели до кровопролиття під час Євромайдану, - каже Б.Матківський. - Не піднімалася рука голосувати за такий ганебний проект».

Нагадаємо, що 12 грудня Верховна Рада України прийняла постанову, якою відкликала зі складу керівників комітетів одіозних народних депутатів.

 

 

Богдана Матківського обрано секретарем  Комітету з питань економічної політики

Постановою Верховної Ради України № 22-viii від 04 грудня 2014 року створено Комітет з питань економічної політики.

Секретарем Комітету обрано Богдана Матківського.

 

Богдан Матківський увійшов до  міжфракційного об’єднання «Самооборона Майдану»

Народний депутат Богдан Матківський увійшов до складу створеного 12 грудня у Верховній Раді України  міжфракційного об’єднання «Самооборона Майдану».

Очолив міжфракційне об’єднання перший віце-спікер Верховної Ради України Андрій Парубій.

джерело: Прес-служба народного депутата Укр


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар