Гомін Галичини
Цинамон: популярна спеція, що здатна поліпшити увагу та пам’ять

Цинамон: популярна спеція, що здатна поліпшити увагу та пам’ять

2023-02-27 21:26:56

Цинамон: популярна спеція, що здатна поліпшити увагу та пам’ять

Майже аксіома: спеції не просто покращують смак улюблених страв та напоїв, а також додають їм пікантности.
А ще вони неабияк корисні й помічні для здоров’я, деякі здатні суттєво покращити пам’ять, допомогти в концентрації уваги, зміцненні імунітету.

 

Згідно з дослідженням вчених з Університету медичних наук Бірджанда, яке було опубліковано в журналі “Medicalxpress”,  безліч корисних властивостей має всім добре знайомий цинамон (кориця).

Дослідники опрацювали сотні звітів і дійшли висновку, що цинамон може позитивно впливати на згадку про людину, покращувати коґнітивні здібності. Вона має протизапальні та антиоксидантні властивості  й зміцнює імунітет.

Деякі біологічні активні сполуки кориці можуть покращувати роботу мозку, особливо пам’ять та навчання.

“Дослідження in vivo показали, що використання цинамону або його компонентів, таких як евґенол, коричневий альдегід та коричнева кислота, може покращити когнітивні здібності”, – стверджують науковці.

На їхню думку,  навіть використання жувальної гумки з корицею може покращити пам’ять та знизити рівень тривоги. Ще цинамоном можна посипати хліб.

“Більшість досліджень показують, що кориця може бути корисною для запобігання та зменшення когнітивних розладів. Її можна використовувати як допоміжний спосіб при лікуванні супутніх захворювань”, – наголошують дослідники.

джерело:

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар