24 лютого у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну об 11 год

24 лютого у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну об 11 год

2023-02-23 23:21:56

24 лютого у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну об 11 год

🔸 24 лютого у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну об 11 год Національна асоціація медіа розпочне онлайн-ефір з регіональними та декількома національними медіа, під час якого учасники розкажуть свої історії виживання та перемог за рік, що минув.

 

Понад тридцять керівників українських ЗМІ з усіх куточків України розкажуть про те, як їхні редакції 12 місяців інформували українців про хід війни, як трансформували роботу своїх команд та навчилися працювали в особливо важких умовах. Від Балаклії, Покровська, Лозової, Дніпра, Чернігова, Вінниці, Одеси до Львова, Дрогобича, Чернівців, Івано-Франківська, Тернополя та інших міст по усій країні. З нами на зв'язку у форматі коротких коментарів та рефлексій будуть медійники з усієї країни.


Ми говоритимемо про важливе – про те, як малі радіостанції та великі регіональні телекомпанії зустріли велику війну, що робили, аби продовжити нести інформацію до своїх глядачів та слухачів, де беруть ресурси, чи змінили цінності компанії та якою бачать свою роботу у 2023 році.

🔹Ефір відбудеться на фейсбук-сторінці Національної асоціації медіаСтартує він об 11.00 год. Для того, аби не пропустити його, просимо підписатися на онлайн-подію - https://cutt.ly/I33S13G.

 

Завдяки незламності, силі духу та неймовірній єдності ми змогли подолати усі виклики цих пекельно складних місяців. Саме про це 24 лютого ми поговоримо з регіональними та національними мовниками у форматі коротких рефлексій та коментарів.

 

🔶🔷 Приєднуйтеся до нашого прямого ефіру цієї п’ятниці об 11:00!
 

Команда НАМ
 

Національна асоціація медіа - громадська організація, до складу якої входить близько 100 українських теле- та радіокомпаній різного рівня – від регіональних до національних. Команда НАМ – це експерти  з медіазаконодавства, диджиталу, піару, фандрейзингу та медіаосвіти. Ми працюємо для українських медіа понад 20 років, надаємо їм експертну та фахову експертизу та допомогу. Організатор конкурсу професійної журналістики "Честь Професії", медіашколи UMES, "Лабораторії форматів".

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар