гурт “MOLODI” про челендж для слухачів в соцмережах та прем‘єру пісні “Сонце”

гурт “MOLODI” про челендж для слухачів в соцмережах та прем‘єру пісні “Сонце”

2022-10-29 11:49:10

 гурт “MOLODI” про челендж для слухачів в соцмережах та прем‘єру пісні “Сонце”

Нове ім'я у музичному бізнесі - гурт “MOLODI” про челендж для слухачів в соцмережах та прем‘єру пісні “Сонце”

 

Українська музика за складних та не легких умов сьогодення поступово оновлюється та починає яскраво експериментувати. Ми стаємо свідками народження потужної музичної тенденції, де музиканти зараз є частиною культурно-суспільного фронту та активно включаються до волонтерської діяльності.

Гурт “MOLODI” - це нове й потужне віяння незалежної музики України, ентузіасти, які щиро горять спільною справою і творять нову українську музику.

Учасники гурту вирішили, показати свою творчість спершу в соцмережах, у вигляді коротких відео. Аудиторія сприйняла пісні тисячними переглядами відео.

Саме тому Кирило та Іван вирішили не зволікати, а робити прем’єру пісні “Сонце”.

“Цей трек про те, що війна вкрала наше щасливе літо, але ніхто не може забрати наші мрії, - зазначають хлопці. - Ми хочемо, щоб кожен згадав, яким літо має бути у мирний час. Довгі літні розмови, романтичні історії, прогулянки теплими літніми ночами під зорями - це те, що залишилося у наших спогадах мирного часу, які ми бережемо”.

Музиканти трохи привідкрили завісу про що будуть наступні треки.

Другим пронизливим треком став “Дощ”.

Учасник гурту Кіріл зазначає: “Моя мама довго була в окупації в Маріуполі. Я зустрівся із нею вже у другій половині березня. Ми провели разом 2 тижні на Західній Україні. Але змушені були знову розлучитися надовго. Це моя найближча людина. Мій настрій підкріпив дощ за вікном. Коли я грав на вулиці, у мене народився мотив приспіву. І на цей мотив народилися слова”.

Останнім став сніппет на третю пісню “Біль”.

З самого початку трагічних подій учасники гурту знаходилися в різних куточках України, мандрували різними шляхами нашої країни.

Але, зустрівшись у Львові, Кирило та Іван зрозуміли, що настав час саме для цього треку.

Музиканти говорять: “Мелодія народилася у саму темну годину ночі, у хостелі, і вилилося в те, що було близьким всім українцям на той час. Це внутрішній стан, той самий нелегкий момент невизначеності, що був у серцях всіх. І саме це дало можливість нам створити унікальний контраст між танцювальним мотивом і складними словами-відчуттями”.

Зараз музиканти активно готують сольний альбом, та вже встигли подати заявку на Нацвідбір конкурсу “Євробачення-2023”.

Трек “СОНЦЕ”  доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.

https://www.youtube.com/watch?v=V572saRjl_E

https://bfan.link/molodi-sonce


джерело: ексклюзив


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар