Арсеній Яценюк: офіційно

Арсеній Яценюк: офіційно

2022-09-26 13:33:01

Арсеній Яценюк: офіційно

Арсеній Яценюк: офіційно

Україна стане сильнішою, а кривавий диктатор путін втратить все

Без сумніву - #путін втратить все. Ми як вільний світ маємо можливості та стійкість перемогти. І успіхи українського війська

Зима буде дуже складною. Весь світ відчуває тягар війни, яку путін розв’язав проти України і всього вільного світу. Але ми можемо це виправити та пройти ці виклики.

 

У короткостроковій перспективі ми можемо мати економічні проблеми, проте в довгостроковій перспективі ми станемо сильнішими і звільнимо себе від залежності від росії в енергоносіях.

 

Економіки України та вільного світу будуть більш конкурентні. Тож це і виклик, і можливість.

 

Це шлях, як зробити наші економіки і наші країни сильнішими. І як покарати тих, що відповідальний за воєнні злочини і злочини проти людства, - путіна. Як зупинити кривавих диктаторів, які хочуть загарбати наші країни, нашу демократію і свободу.

 

Без сумніву - путін втратить все. Ми як вільний світ маємо можливості та стійкість перемогти. І успіхи українського війська це доводять.

 

https://youtu.be/fcLbQCGPpEc

 

Кордони

Будівництво державного кордону роками дискредитовували росіяни, різного роду шарії, соловйови і корисні ідіоти в Україні.

 

Державний кордон України – це не «Стіна Яценюка». Це – один із елементів захисту Української держави. І він повинен бути добудований.

Історична правда

Закатовані, замордовані, вбиті, понівечені українці, - масові захоронення вкотре побачив і засудив увесь світ. У цих злочинів є відповідальний - путін, російська армія і російська держава.

 

Світова правова система не здатна сьогодні притягнути до відповідальності цих злочинців і покарати державу-вбивцю.

 

Публічні засудження повинні перейти в засудження кримінальні. Російські злочини проти людяності й військові злочини вже сьогодні повинні розслідуватись новим Нюрбергським трибуналом.

 

Зволікання має найдорожчу ціну - життя українців. Рашистів очікує така ж доля, як і нацистів. Треба діяти вже.

Росія програє

Росія програє. Тому путін та його приспішники вирішили провести ще один незаконний референдум на сході України.

В ефірі Times Radio заявив - якщо ми зупинимось, якщо дозволимо путіну провести незаконні референдуми і потім використати ядерну зброю для захисту так званих «російських територій» - це стане катастрофою для світового порядку.

 

Ми можемо відвоювати і звільнити території, які є тимчасово окуповані Росією. Ми маємо мотивацію, мужність, витривалість, хоробрих чоловіків та жінок у війську. Що нам потрібно? Беззаперечна підтримка Заходу, за яку ми дуже вдячні. Але необхідно ще більше зусиль. Я сподіваюсь, що ми всі погоджуємось у цьому питанні.

https://youtu.be/LILtGY7fvDg

 

Маріуполь

Повернення додому героїв, захисників Маріуполя. Тих, за кого рвалося серце кожного з нас, коли в оточенні ворога, в нелюдських умовах, вони до останнього стояли на своєму рубежі оборони.

 

Хай живими  повернуться всі наші герої.

джерело:

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар