Відверто: До Дня Прапора і 30 років від Дня Незалежності...

Відверто: До Дня Прапора і 30 років від Дня Незалежності...

2021-08-22 14:31:59

Відверто: До Дня Прапора і 30 років від Дня Незалежності...

До Дня Прапора і 30 років від Дня Незалежності...

Продовжеємо рубрику "Відверто". Сьогодні про болюче:

Пропонуємо увазі шановного читача газети «Гомін Галичини» відкритий лист мешканців нашого міста, власників гаражів по вулиці Сахарова 2 у місті Дрогобичі, який вони змушені були написати у звязку зі свавіллям дрогобицької влади.

Шановний Віталію Володимировичу! Перед ювілейним 30-річним святим Днем Незалежності нашої держави звертаємося до Вас за допомогою і мудрим вирішенням нашої проблеми! Мабуть прохань до Вас «розібратися з проблемою» надходить частіше саме від зубожілого, страждального й вимираючого населення України – пенсіонерів, жінок-домогосподарок, багатодітних сімей, вимушено непрацюючих та інших подібних. Ми теж до них належимо. Нашими кривдниками виявилися ті, яких принесло на гребені післямайданного часу – вони клялися захищати ГІДНЕ Ж??ТТЯ українського народу, бути кришталево чистими, справедливими. АЛЕ НАВПАК??: дорвалися до влади і дерибанять те, що залишилося у простого народу! Ви їх добре знаєте – вони напросилися до Вас у «добрі товариші», але насправді ОПОГАНЮЮТЬ Ваше ім’я. А справа ось у чому.

Міська влада міста Дрогобича, яку очолює Тарас Кучма, не встидається публікувати фото свого мера разом з Віталієм Кличком. А тим часом з містянами постійні конфлікти. Нас турбує те, що діє мер грубо, не йде на компроміс, може кулаками махати і бити представника від громади (є відомий відео-доказ у ютубі). Ось і зараз у нас хочуть відібрати те, чим ми володіли і користувалися більше 30 років – гаражі, розташовані навпроти будинку № 2 по вул. А.Сахарова, у яких ми, мешканці хрущоб, совкових комірок, можемо зберігати своє нещасне «добро». 

Прикриваючи благими ділами благоустрою міста міський голова Т.Кучма та його «мудрі» райці вирішили обідрати ще кілька міських пролетарів. А справа ось у чому: 2017 року на Водохреща усі новини, навіть загальноукраїнські проінформували про відкриття оновленого басейну у місті Дрогобичі у Дитячій юнацькій спортивній школі по вул. А.Сахарова. Звісно, цієї події чекали довго, бо тривалий час басейн не працював. Проте одразу по відкриттю в Інтернеті з’явилося відео, що у басейн не пускають охочих поплавати на час його відвідування з метою оздоровлення пана мера і його заступників. Коли хтось із владних бояр хотів розвернутися при в’їзді на територію школи – то нещасливо трохи подряпав машину. Відтоді, мабуть осяйнула його ідея створити коло школи паркінг, а можливо й магазинчик з продажем ластів і рушничків. Згодиться у басейні. Тому і звернув увагу на те, що біля одного з житлових будинків поблизу школи розташовано з півтора десятка гаражів дрогобичан, які мешкають у багатоквартирних будинках на прилеглих вулицях. Тепер влада міста знає що робити – знести гаражі. Проте робить свою справу по кадебістськи – шито-крито. Не повідомляє про розгляд питання власників гаражів, зовсім не зважає на їхню думку.

25 квітня 2017 року шість власників гаражів одержали судову повістку з Ухвалою про відкриття провадження у справі начебто незаконного розміщення гаража (хоча гаражів є 16) – Лоб О.В., Тиміш І.Г., Гурій Р.М., Кметик В.П., Олеярчик Л.С., Саприка В.Я. справа № 442/2898/17 «про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою» Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області, а також позовною заявою, у якій представник Дрогобицької міської ради Якимчук Я.Б. від імені міськради виступив як позивач. Разом з вказаними є й супровідні документи: копія листа відділу містобудування та архітектури від 07.03.2017 р., копія розпорядження міського голови від 23.03.2017 р., акт обстеження щодо законності розміщення металевих гаражів, а також є копія моєї заяви до голови міської ради м. Дрогобича Т. Кучми від 16.03.2017 з проханням надати власнику гаража дозвіл на приватизацію земельної ділянки під гаражем. 

Обурює нахабство представників дрогобицької міської влади, які приховали інформацію про дозвільні документи Дрогобицької міськради 1992, 1995 років власникам гаражів на користування землею. Хоча ці документи були у додатку до наших заяв з проханнями надати дозвіл міськради приватизувати землю, на якій стоять наші гаражі. Крім того у деяких власників є архітектурний план прив’язки гаражу і технічний паспорт об’єкта, оцінений у вартість понад 40 000 гривень. НІЯКОЇ ВІДПОВІДІ ВІД МІСЬКОЇ РАД?? М?? НЕ ОДЕРЖАЛ?? ДОСІ! Їм не потрібно визнавати той факт, що наші гаражі стоять на вказаній території такий тривалий термін!

У позовній заяві вказано, що ми порушили ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» від 6 вересня 2005 року № 2807-IV. Проте відповідно до ч. 1 ст. 58 Конституції України та ст. 5 ЦК України акти цивільного законодавства регулюють відносини, які виникли з дня набрання ним чинності, і не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують цивільну відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

Ще раз акцентуємо, що ми використовуємо землю під гаражами вже більше 25 років. За статтею 119 Земельного кодексу України на підставі набувальної давності ми маємо право користуватися нею й надалі. А згідно ст. 121 ЗКУ власники гаражів мають законне право на передачу їм безоплатно у приватну власність земельних ділянок для обслуговування їх гаражів. Бо за генеральним планом міста ця територія дотепер є вільною, а плани міськради виникли недавно, очевидно після відвідин реконструйованого басейну (є гучні заяви мера і влади міста щодо будівництва тут паркінгу – що є очевидним порушенням архітектурного плану щодо цільового використання цієї землі).

З’явилася також інформація про те, що цю землю хочуть продати з аукціону. Але про ці та інші грандіозні плани влади міста нам, простим обивателям, доводиться дізнаватися через третіх-четвертих осіб. Бо «демократична» міська влада навіть не виявила бажання відіслати нам відповідь на наші численні звернення і заяви щодо приватизації землі, грубо порушуючи ЗУ «Про звернення громадян». 

Просимо Вас захистити нас від свавілля дрогобицьких градоначальників, які побачили біля басейну ласий шматок землі (мабуть зовсім не під парковку, а скоріше під індивідуальну забудову або магазин чи розважальний центр) вирішили забрати собі, бо мабуть дотепер вже все зайнято та їм залишилося забирати у людей. Що буде далі – прийдуть до домівок і будуть виносити нажите?

Сподіваємось на Вашу справедливу допомогу, не відхиляйте нашого прохання – ми прості люди, українці, які гордимося Вами, як символом української сили і чесності! Чекаємо на Ваш УДАР по  прикритій захланності!

Допоможіть нам!

 

 

джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар