Гомін Галичини
Вівторок, 14 липня, в Дрогобичі – День жалоби

Вівторок, 14 липня, в Дрогобичі – День жалоби

2021-07-13 21:30:43

Вівторок, 14 липня, в Дрогобичі – День жалоби

14 липня у Дрогобицькій громаді оголошено днем жалоби. Про повідомили в міській раді.

 

“У зв’язку з похованням 78 останків жертв НКВС, віднайдених на території біля меморіалу «Тюрма на Стрийській», та відзначенням 30-річчя з дня поховання останків 486 замордованих жертв НКВС, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити у Дрогобицькій територіальній громаді 14 липня 2021 року днем жалоби.

2. На знак скорботи за невинно убієнними, забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, комунальних підприємств, державних підприємств, установ, організацій на території міста.

3. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста.

4. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, у громадському транспорті.

5. Призупинити роботу літніх терас з 12:00 до 18:00 на площі Ринок, вулиці Івана Мазепи та у здовж маршруту руху траурної процесії”, – йдеться у розпорядженні міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Як відомо, 14 липня у Дрогобичі відбудеться поховання 78 останків жертв НКВС.  Труни з рештками жертв НКВС нестимуть від монастиря Святих Апостолі Петра і Павла до площі Ринок, де відбудуться спільна молитва та віче. Відтак процесія рушить до Поля Скорботи, де відбудеться поховання вбитих дрогобичан.

за матеріалами:

газета Майдан

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар