Гомін Галичини
Пікова акція "ПОХОРОН??" МІКРОБІЗНЕСУ"...

Пікова акція "ПОХОРОН??" МІКРОБІЗНЕСУ"...

2021-06-28 15:11:56

Пікова акція "ПОХОРОН??" МІКРОБІЗНЕСУ"...

Підприємці України / #SaveФОП

 

Рух #SaveФОП проводить зустрічі і збори в регіонах для мобілізації активу на боротьбу за збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності без фіскального касового апарату та первинної документації для всіх фізичних осіб-підприємців незалежно від того, який товар чи послугу реалізують підприємці-спрощенці.

Пікова акція "ПОХОРОН??" МІКРОБІЗНЕСУ" 29.06.21, о 10-00 на Майдані Незалежності в Києві.

Пан Гетманцев "грає вар'ята" .

Не розуміє, що частина представників малого бізнесу не витримала безглуздих вибіркових карантинів без дотацій Держави.

Тепер, замість допомоги малому бізнесу, вони придумують формули, як краще ЗН??Щ??Т?? ФОПів.

ПОДАТКОВ??Й МАЙДАН ТР??ВАЄ!

НАША БОРОТЬБА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

❗️Не здаємося, не здаємо колег, не зраджуємо принципам, не змінюємо вимоги - спрощенка без фіскальних касових апаратів для усього мікробізнесу без виключень щодо типів товарів.

❗️Так, 15-го грудня 2021 розпочинався Податковий майдан «Рух #SaveФОП за конституційні права та свободи».

???️Ми мусимо дотиснути і отримати перемогу заради майбутнього.

КОЛЕГ ВВЕЛ?? В ОМАНУ, а М?? ПР??НЦ??ПІВ І В??МОГ НЕ МІНЯЄМО

Нагадаємо тим, хто забув, з чого почались наші проблеми в 2019-му. Почались вони ще 7 лютого 2019 року у прес-центрі «Українські новини» де учасники Національної бізнес-коаліції під патронатом Українська Рада бізнесу розробили презентували ТОП-10 пріоритетів бізнесу і 10-м пріоритетом була фіскалізація ФОПів і КЕШБЕК. На фото ви впізнаєте щасливі обличчя тих, хто так підсунув нам свиню. Пізніше ці ж особи підступно з’явились в протесті, який розпочався восени.

Влада і фіскальна мафія розуміли, що супротив підприємців був в 2010-му, був в 2015-му, а отже буде ще раз і імплементувала «козачків» у протест.

«Борцуни» створювали ілюзію активності, а насправді постійно сунувши палки в колеса протесту. Їм не подобалась незламна позиція лідера Руху, щодо не здавання інтересів колег, тих чи інших товарних груп, не подобалося його опирання на 55 ст. Господарського кодексу, якою визначено мікропідприємництво, не подобалися наміри писати законопроекти та і самі законопроекти 2644,2645 написані з Поляковим не подобались. Поляков теж не подобався тоді цим «козачкам», хоча зараз вони вже розказують йому про свою прихильність.

«Борцуни» загравали з владою і водили козу. Згадайте з якою помпою вони голосили про суперовість Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва при Мінекономіки в листопаді-грудні 2019-го.

Тоді лідер закликав усіх не вестись на манівці. Всі мудрі розуміли, що це розводняк і відволікання, уваги від протесту, окозамилення. Так і сталось. Жодного результату від участі колег, в вищезазначеній Координаційні раді окрім дискредитації її учасників не було.

Розв‘язана війна засланих «козачків» з лідером Руху зняла завісу і оголила справжні наміри «борцунів». Рух відмежувавшись і пішов далі.

Ми думали, що очистились, але помилились. Влада, чинуші і фіскалізатори, як з‘ясувалось, заклали ще чимало консерв. З часом вспливали темні справи деяких колег, були і крадіжки загальних коштів, обілечування під логотипом Руху #SaveФОП наївних колег. Ми вели та ведемо боротьбу на два фронті з фіскалізацією, ГЕТЬманцевим і Ко на зовні і з гнидами всередині.

В грудні була зрада Ляпіної, яка за спинами чисельної акції ФОПів під ВРУ з вимогою скасувати фіскалізацію погодила від імені Руху її відтермінування. Лідер запросив її після звільнення з Державна регуляторна служба України в Рух, як експерта, хоча багато хто вказував на те, що вона не ФОП і ніколи не була в нашій шкірі. Він її привів, а вона його підставила і зрадила ФОПів розпорошивши протест.

Протест втратив ритм, колеги розслабились і не дотиснули. Паралельно, розраховуючи на коротку пам‘ять, вкинули тему з Радою з питань сприяння розвитку малого підприємництва, накшалт Координаційної ради при Мінекономіки, яка доречі де-юре все ще теж існує, а де-факти нічого не робить, результату нуль.

Знову лідер попереджав колег щодо вже новоствореної Ради - не ведіться, нічого доброго не буде. І знову, довірливі колеги, не слухають. Один попереду другого побігли у робочі групи цієї Ради і знову таки себе дискредитували. Граблі - це наше усьо. ????Рада з питань сприяння розвитку малого підприємництва існує вже півроку і нічого не народила. Жодного законопроекту за підписом Президента не вийшло, а ініціативи які подали депутати щодо незначного зменшення штрафів виглядають подачкою.

Час від часу в Русі спрацьовують закладені міни. Вскриваються агенти спецслужб, які імплементовані були навіть в найближче оточення Доротича. Рух намагаються колоти, дробити. Стара тактика спецслужб працює. Викриті агенти біснуються. Захоплені ними чати переповнені боротьбою з лідером, а про боротьбу з фіскалізацією, ГЕТЬманцевим вже майже ніхто не згадує. Тепер друзі усі хто був і є ворогом Доротича. Показово. ????

В чатах агентура навіть закликає - УБ??Й В СОБІ ДОРОТ??ЧА. ????Вдумайтесь, НЕ ГЕТЬманцева, а того хто продовжує боротьбу з фіскалізацією, організовує і тримає варти, свариться з владою і використовує усі можливості, трибуни, ефіри для проголошення вимог ФОПів.

Паралельно в захоплених рейдерами чатах запускається тема про начебто єднання усіх сил. Цікаво, а як можна об‘єднатись з агентурою спецслужб чи з тими хто створив проблеми ФОПам і запустив фіскалізацію та КЕШБЕК? Може ті, хто колов Рух #SaveФОП, зливав його в угоду владі за нашими спинами прозріли? Усвідомили? Змінили свою точку зору? У НАС НІЧОГО НЕ ЗМІН??ЛОСЬ! Ні в вимогах, ні в принципах, ні підходах.

Протест #SaveФОП продовжується. Нічні і денні варти турбують чиновників. Масові акції попереду. Влада розуміє, що протест не зникає і буде робити все щоб зруйнувати останню барикаду.

ПОРА ВЖЕ ПРОЗРІВАТ?? КОЛЕГ??.

Виділіть час і проаналізуйте грунтовно всі події і дії. Дайте собі відповідь на те ,хто де був і де став? Хто бореться, як і де? В кабінеті і онлайн, чи на морозі, під дощем і вітром? Хто ризикує і чим? Хто закликав зняти намет? Хто відкривав його в жалобні дні по Небесній сотні наражаючи на небезпеку колег? На небезпеку значно страшнішу ніж холод!

ПРОЗРІВАЙТЕ І БОРІТЬСЯ!

Не в чатах, а на Майдані, під Верховна Рада України та під Офіс Президента України.

ЧЕКАЄМО ВАС НА ВАРТІ .

М?? ПР??НЦ??ПІВ ТА В??МОГ НЕ МІНЯЄМО І КОЛЕГ НЕ ЗДАЄМО.

 

За матеріалами:

#SaveФОП - #SaveUKRAINE

#saveфоп #підприємціукраїни

 

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар