Укрпошта повідомляє про спробу рейдерського захоплення земельної ділянки у Львові

Укрпошта повідомляє про спробу рейдерського захоплення земельної ділянки у Львові

2021-06-24 07:46:45

Укрпошта повідомляє про спробу рейдерського захоплення земельної ділянки у Львові

Укрпошта подала заяву до Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо намагання незаконного захоплення земельної ділянки у Львові на вул. Навроцького, 8, яка знаходиться у власності компанії.

На земельній ділянці, що стала предметом незаконного посягання, розташована будівля майстерні, яку підприємство продало через відкритий аукціон в системі «Прозорро. Продажі». Утім, під час підготовки цього об’єкту для передачі новому власнику та укладання договору купівлі-продажу виявилося, що колишній орендар (приватне підприємство «Агіс», розташоване у м. Львів) самовільно звів на цій земельній ділянці ще ряд об’єктів: майстерню, навіс та прохідну. В подальшому, з метою легалізації забудови, він переоформив цю ділянку на одне з львівських ТОВ, де співвласником є бізнеспартнер та родич керівника згаданого приватного підприємства п. Гула.

Як з’ясувалося, вищевказаний керівник колишнього орендаря п. Гула, у змові з окремими державними реєстраторами, шляхом використання підроблених документів провели шахрайську оборудку з реєстраційними документами. Це дозволило приватному підприємству ввести незаконно збудовані об’єкти будівництва в експлуатацію і заволодіти земельною ділянкою під такими спорудами.

Прикриваючи свої протиправні корисливі мотиви, спрямовані на заволодіння майном АТ «Укрпошта», згаданий орендар продовжував орендні стосунки з Львівською дирекцією до 31 січня 2021 року, що фактично унеможливило з боку АТ «Укрпошта» своєчасно виявити такі протиправні дії.

Нині Укрпошта через порушення своїх законних прав та інтересів звернулася зі скаргою до Міністерства юстиції України про скасування рішення із держреєстрації прав на самовільно побудоване орендарем майно на території земельної ділянки, яка є власністю Укрпошти. У скарзі компанія звертає увагу Міністерства юстиції на протиправні рішення державних реєстраторів, які вчинили протиправні дії при виконанні реєстраційних дій.

Львівська філія Укрпошти не надавала жодного погодження щодо проведення будівельних робіт на цій земельній ділянці та зміну її меж. Тому первинні документи (у т. ч. декларація про готовність об’єкта до експлуатації), на підставі яких відбувалася реєстрація права власності, має всі ознаки підробки.

Укрпошта також звернулась із відповідною письмовою заявою до Головного управління Національної поліції у Львівській області про відкриття кримінального провадження та проведення досудового розслідування за вищевказаними фактами, оскільки дії фігурантів мають ознаки складу злочину, що тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

за матеріалами:

Укрпошта

 

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар