Про звернення громадян

Про звернення громадян

2019-08-23 10:53:38

Про звернення громадян

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 (або подати його через Департамент з питань звернень громадян Офісу Президента України за адресою: вул. Шовковична, 12, м. Київ).

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-viii “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Департамент з питань звернень громадян


Офіційні документи


Довідкова інформація

Поштова адреса Офісу Президента України:

вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

Адреса електронної пошти Офісу Президента України, визначена для звернень громадян:

requests@apu.gov.ua

Адреса електронної пошти Офісу Президента України, визначена для звернень юридичних осіб:

letter@apu.gov.ua

Адреса Департаменту з питань звернень громадян:

вул. Шовковична, 12, м. Київ

Години роботи:

понеділок - четвер

з 9:00 до 13.00 та 13.45 - 18:00

п'ятниця

з 9:00 до 13.00 та 13.45 - 16:45

субота

9:00 - 13:00

(крім святкових, неробочих або вихідних днів)

Телефони для довідок:

+380 (44) 255–74–52 — довідка про реєстрацію вхідної кореспонденції, що надійшла від юридичних осіб (органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій тощо), народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

+380 (44) 255–70–42 — довідка про реєстрацію, опрацювання звернень громадян та прийом громадян; контактний телефон Департамент з питань звернень громадян для попереднього запису громадян на прийом до посадових осіб Офісу Президента України (попередній запис здійснюється у визначений для запису час - щосереди, крім святкових, неробочих та вихідних днів, з 9.00 до 12.00).

Інформація за вказаними телефонами надається з понеділка по п’ятницю у визначені години роботи.


 

джерело: офіційне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар