За підсумками року...

За підсумками року...

2019-08-13 09:48:49

За підсумками року...

За підсумками, проведеними бізнес-рейтингом в Україні медичної сфери підприємство ПРАТ «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид»» присвоєно статус «Лідер року 2018» медичної сфери.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже 14 років поспіль проводить незалежний комплексний рейтинговий аналіз підприємницької діяльності й підтримує підприємства, що стали лідерами, з метою популяризації успіху у сфері бізнесу та формування здорової конкуренції.

Офіційне вручення для отримання почесної відзнаки «Лідер року 2018» медичної сфери і Урочиста церемонія нагородження  відбудеться в серпні 2019 року у Києві в приміщенні Торгово-промислової палати.

Іменні сертифікати «Спеціаліст року» отримають працівники підприємства – Володимир Михайлович Микитин і Олександр Іванович Ролюк, відзнаку «Професіонал року» - Людмила Олександрівна Чебаненко, а працівник Анастасія Федорівна Васьків  - «Гордість колективу»,  працює з 1977 року.

Голова правління санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» має чим пишатися, позаяк колектив санаторію під його керівництвом працює якісно і має високі показники.

Хочемо поділитися з шановними читачами розмовою, яка відбулася з приводу підсумків минулого року .

До вашої уваги розмова з керівником санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» Олександром Чебаненко:

Оздоровча база – місто Трускавець,

Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид»

Ексклюзино для редакції:

«Дніпро-Бескид» - підсумки року…

Розмова з головою правління ПрАТ санаторно-готельний  комплекс «Дніпро-Бескид» Олександром Чебаненко відбулась  у січні цього року. Цей період є характерним для підведення підсумків річної діяльності на підприємствах різних сфер діяльності. Не винятком є і санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид», який зручно розташувався у мальовничому курортному місті Трускавець, на самому в’зді у місто, неподалік підніжжя Карпатських Бескидів...

Санаторно-готельний комплекс включає в себе дві окремі будівлі, а саме: готель «Бескид» - де розташований готель і адміністрація комплексу і «Дніпро». У «Дніпрі» зосереджено лікувально-діагностичну базу комплексу і бювет мінеральних вод  для відпочиваючих, який працює з 7-ї години ранку щодня без вихідних.

Яким для вас і вашого санаторію видався  минулий  рік, пане Олександре?

-  Минулий рік був дуже вдалий, у нашому санаторії була висока загрузка і це було дуже приємним для нашого колективу.  Цього року у санаторії оздоровлено більше ніж 16 тисяч людей. Варто підкреслити, що з них 5400 – чорнобильці, інваліди І-ї групи, понад 1500 – учасники АТО.

Скажіть, пане Олександре, чи у вашому санаторії відпочивають люди з інших країн?

Цікавим є те, що цьогоріч відпочиваючі приїздили до нашого санаторію з 23-х різних країн світу. Приїздили оздоровитися  відпочиваючі не тільки з Європи  а і навіть з Чилі, Бразилії, Канади, США і Аргентини. Географія дуже велика. Приємно, що нас добре знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Особливо плідно ми попрацювали з польськими колегами – в минулому році було  оздоровлено 4500 поляків, цього року буде ще більше.

Розкажіть що саме приваблює ваших постійних клієнтів, пане Олександре?

Головним пріоритетом санаторію є потужна лікувально-діагностична база, а основою -  сильний науковий потенціал – серйозні фахівці, які в нас працюють. На сьогоднішній день на трускавецькому курорті працює 7 докторів медичних наук, три з яких працюють в нашому санаторії, два кандидати медичних наук. Заслужених лікарів і працівників охорони здоров’я на курорті працює 12, семеро з яких працює в нашому санаторії. Це говорить про те, що в нашому санаторії зосереджений фаховий лікарський арсенал, що є дуже привабливим для відпочивальників при виборі місця відпочинку і оздоровлення саме в нашому санаторії.

Які саме методи лікування використовуєте, що за діагностика у вас і на якій апаратурі це відбувається, пане Олександре?

Вперше в Україні тільки в нашому санаторії поставлено унікальне діагностичне обладнання для функціональної діагностики систем організму, ця комплексна скринінгова діагностика дозволяє за 10 хвилин визначити 150 показників функціонального стану систем організму (Виявити на ранніх стадіях запальні процеси, пошкодження тканин, новоутворення, гострі і хронічні патологічні процеси).

Важливо наголосити,  що також в нашому санаторії  є серйозні біохімічні аналізатори, які вимірюють 25 показників по крові, працює цифровий мамограф французського виробництва, установка  «Вакумед» для   поліпшення циркуляції  лімфи в нижніх кінцівках і абдомінальної області, зменшення набряку в ногах, лікування целюліту, лікування трофічних виразок і синдрому «діабетичної стопи». Ефективна при  геморої, простатиті, імпотенції, застійних явищах в органах малого таза чоловіків і жінок,  обладнання для   підводного витяжіння  хребта «Атланта-2» виробництва Словенії, показанням є протрузії, грижі між хребцевих дисків, різні форми остеохондрозу попереково-крижового відділів хребта, статики, динамічне порушення обсягу рухів , апарат ударно-хвильової терапії gymna shock master виробництва Бельгії. Ударно-хвильова терапія - неінвазивний метод лікування в ортопедії і травматології – альтернатива хірургічних втручань при травмах і захворюваннях опорно - рухової системи. Лікування м'язової контрактури, наслідків пошкодження капсульно -зв'язкового апарату і м'язів ( розтягування і розриви), дегенеративні зміни і запальні процеси в сухожиллях і зв'язках на ділянках з'єднання сухожилля - кість ( ентезопатії )   і багато іншого обладнання, такого цікавого, якого немає в системі курортів України. 

Такої потужної лікувально-діагностичної бази, як у нашому санаторії без перебільшення ні в Трускавці, ні на будь-якому курорті України немає. Тому до нас їдуть.

Чи їдуть до вашого санаторію на оздоровлення по соцстраху?

 На реабілітацію по соцстраху до нашого санаторію їдуть люди і це є дуже приємно. Інваліди і чорнобильці стараються їхати до нашого санаторію. В Україні є більше ніж 700-тисячна армія інвалідів  І-ї групи Чорнобиля, тому є кого оздоровлювати і на майбутнє. Ми плануємо оздоровлювати ще більшу кількість людей.

Принципом в нашій роботі є постійне вдосконалення, а тому на досягнутому ми зупинятись не збираємось, ще багато є цікавих ідей, які варто втілити в життя.

Спілкувалася

І підготувала матеріал

Анна Баневська

 

джерело: ексклюзивно для редакції


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар