Історія з не вивезенням сміття з Дрогобича

Історія з не вивезенням сміття з Дрогобича

2018-08-13 18:59:48

Історія з не вивезенням сміття з Дрогобича

Пропонуємо увазі шанових читачів газети "Гомін Галичини" депутатське звернення депутата міської ради Тараса Демка щодо сміттєвої проблеми у Дрогобичі:

"Історія з невивезенням сміття з Дрогобича, мабуть всім набридла і про неї писано-переписано, сказано-пересказано. На жаль, виконавча гілка влади, на чолі з мером Т.Кучмою вперто не визнає своєї абсолютної провини в цій ситуації, переконуючи містян, що вона “біла і пухнаста”, а провина перекладається на якихось “міфічних шкідників та потойбічні сили». З цього приводу подав депутатське звернення.

ДЕПУТАТ ДРОГОБ?ЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД?

ДЕМКО Тарас Іванович

« 13 » серпня 2018 року № 205 м. Дрогобич

Міському голові Кучмі Т. Я.

Шановний Тарасе Ярославовичу,
неодноразово, у своїх виступах та інтерв’ю, Вами озвучувалась ситуація щодо організаторів блокування з вивезення та утилізації сміття на міський полігон твердих побутових відходів. При цьому, Ви жодного разу не назвали конкретних фізичних осіб, які мають до цього відношення, хоча наголошуєте, що це “реваншисти від старої влади”.
Принагідно нагадаю, мною неодноразово наголошувалось, що всю відповідальність з проблемою вивезення та утилізації ТПВ покладаю особисто на Вас, як керівника виконавчих органів влади.
Відзначаю як депутат та голова постійної комісії ради, неодноразово в 2016-2018 рр., піднімав питання проблем з вивезення та утилізації ТПВ у Дрогобичі та окреслював шляхи виходу, які залишались без Вашого адекватного реагування та підлеглих Вам виконавчих органів влади.
Зважаючи на вищевикладене та бажаючи внести відкритість в даному питанні, пропоную:
1. Аргументовано надати факти та оприлюднити конкретні прізвища та ініціали фізичних осіб, які на Вашу думку є організаторами блокування міського полігону із захоронення ТПВ у с. Брониця.

З повагою, депутат _________ Т. Демко"

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар