Реагуючи на тривогу дрогобичан

Реагуючи на тривогу дрогобичан

2018-07-19 18:06:12

Реагуючи на тривогу дрогобичан

 Публікуємо для шановних читачів важливу інформацію від депутата дрогобицької міської ради Тараса Демка, а саме:

- "Реагуючи на тривогу дрогобичан, скерував депутатське звернення. Додаю фотофакт: 
ДЕПУТАТ ДРОГОБ?ЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД?
ДЕМКО Тарас Іванович 
«17» липня 2018 року № 201
Міському голові Т. Кучмі
Копія: Голові постійної комісії ради з питань ЖКГ А. Яніву

До мене як депутата на ВО №12, звернулись мешканці будинків №№ 24, 26 на вул. В.Великого щодо незадовільного стану електричного обладнання опор вуличного освітлення.
Після візуального огляду, за вказаною адресою, мною встановлено, що на опорах, на висоті 1,0-1,5 м стирчать електричні проводи, які по техніці безпеки повинні бути сховані у відповідні захисні коробки. Можу припустити, що подібні недоліки мають місце й на інших вулицях міста.
Принагідно нагадую, нещодавно в місті трапився нещасний випадок, коли 10-річна дитина загинула через ураження електричного струму. Як кажуть в народі “мудрий вчиться на чужих помилках, а дурень – на своїх”. Видається, що керівництво міста не бажає вчитись на жодних помилках і це може призвести до подібних трагедій.
Нагадую, відповідно до Ст.3 Конституції України – “Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”.
Зважаючи на вищевикладене та бажаючи вберегти мешканців міста від нещасних випадків, вимагаю:
1. Невідкладно провести ревізію всіх опор вуличного освітлення на предмет дотримання правил безпеки і усунути виявлені недоліки.

З повагою, депутат на ВО №12 Т. Демко

джерело: фб


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар