Щодо сміттєвої кризи і підняття тарифів на вивіз сміття

Щодо сміттєвої кризи і підняття тарифів на вивіз сміття

2018-06-15 13:15:35

Щодо сміттєвої кризи і підняття тарифів на вивіз сміття

Чому, надавач послуг з вивезення і утилізації сміття, в даному випадку міське комунальне підприємство, яке отримує справно гроші від мешканців, не вивозить його? Мало того, не виконавши своїх договірних зобов’язань, місто піднімає тариф майже в 3 рази? Мені це незрозуміло, тому 13 червня підготував і скерував відповідне звернення. Читайте, коментуйте… Цікавить ваша думка, мо я неправий?

Публікуємо звернення  депутата міської ради Тараса Демко щодо обгрунтованості підняття тарифів на сміття:

 

ДЕПУТАТ ДРОГОБ??ЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД??
ДЕМКО Тарас Іванович

«13» червня 2018 року № 199
на вих. № ____ від «___» ______ 201__ р. м. Дрогобич
Міському голові Т.Кучмі
11 червня 2018 року виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, своїм рішенням, затвердив нові тарифи на вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів.
Всім відомо, яка ситуація склалась в даному сегменті господарки Дрогобича, коли ТПВ не вивозяться місяцями, хоча мешканці міста регулярно і справно сплачують рахунки за цей вид послуг.
Очевидно, до сміттєвої кризи в Дрогобичі призвели непрофесійні дії відповідальних посадових осіб виконавчих органів влади. Логічним виглядає питання – якщо люди своєчасно сплачують за послуги, а ТПВ не вивозяться, то чи відповідає здоровому глузду нове підняття тарифів майже в 3 (три) рази?
Зважаючи на вищевикладене, бажаючи захистити права дрогобичан на якісне надання їм послуг з вивезення ТПВ і бажаючи зняти соціальну напругу, зважаючи на думку Координаційної ради Блоку демократичних сил Дрогобиччини, прошу:
1. Доручити відповідальним посадовим особам Дрогобицької міської ради, підготувати проект рішення “ Про скасування рішення виконавчого комітету від 11.06.2018 р. щодо нових тарифів на вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів” і винести його на розгляд ХХХviii сесії ради 27 червня 2018 року.
2. Провести громадські слухання щодо доцільності встановлення нових тарифів на вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів.
3. Після виконання п.1,2 розглянути питання підняття тарифів, на одному з засідань виконавчого комітету міської ради, після повного (тотального) очищення Дрогобича від накопичених ТПВ, в т.ч. і найперше - від стихійного сміттєвого звалища, яке утворене на території КП “Комбінат міського господарства” (вул. П.Орлика, 15).

Депутат __________ Т. Демко

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар