Події з понеділкової наради

Події з понеділкової наради

2018-06-05 11:19:25

Події з понеділкової наради

Як заведено, традиційно, щопонеділка у дрогобицькій міській раді о 9-тій годині ранку розпочинається робочий тиждень із зібрання всіх керівників відділів міськвиконкому.

Але цього разу дрогобицьким міським головою було порушено всі традиції, бо п.Тарас Кучма вирішив «продемонструвати» присутнім «майстер-клас» із нової боротьби під назвою «бий у морду». Об’єктом цієї боротьби він обрав дрогобичанина п.Ореста Заброцкого, якому дав «у пику» за те, що насмілився запитати п.Кучму де гроші, які платять дрогобичани за вивіз сміття, яке стоїть мертвим вантажем і заполонило все місто. Завдяки небайдужим громадянам, які знаходилися в актовій залі конфлікт було приглушено, але коли міський голова виходив із зали, то п.Орест насмілився сказати голові що буде подавати на нього в суд за розкрадання державних коштів і за це отримав від міського голови ляпасів в обличчя та копняки в сідниці.

Старожили міста кажуть що за їхньої пам’яті таких інциндентів і «майстер-класів» не втинав жоден міський очільник. Отож маємо піонера в галузі спілкування влади із виборцями. Очевидно п.Кучма забув що він найнятий жителями міста на роботу, а не на «мордобій»

Очевидець

 


джерело: перевірено редакцією


Що ще читають на цю темуКоментарів 1
Гнати "ДОКТОРА"

ДКНГ

Додати коментар


Коментар