Гомін Галичини
Оприлюднено проект нової звітності з ПДВ

Оприлюднено проект нової звітності з ПДВ

2018-02-27 11:15:16

Оприлюднено проект нової звітності з ПДВ

ДФС оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21”.  

Нагадуємо, що відповідно до змін, внесених  до ПКУ Законом № 2245-viii,  сільськогосподарські товаровиробники, внесені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації, подають податкову декларацію з ПДВ з додатком, у якому зазначають обсяг податкових зобов’язань з ПДВ з постачання товарів за результатами діяльності за операціями, визначеними пунктом 161.3 статті 161 Закону № 1877, розрахований за даними податкових накладних за відповідний звітний податковий період, зареєстрованих у ЄРПН.

На сьогодні форми податкової звітності з ПДВ не дають можливості повною мірою реалізувати норми ПКУ, що діють з 01.01.2018.

З огляду на зазначене, виникає необхідність у внесенні змін до форм податкової звітності з ПДВ, виклавши їх у новій редакції.

Запропоновано внести зміни у Додатки 1, 5 та 9.

Змінами до Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ передбачено:

  • у таблиці 1 (ДС9) зазначається обсяг податкових зобов’язань з податку на додану вартість з постачання товарів за результатами діяльності за операціями, визначеними пунктом 161.3 статті 161 Закону України „Про державну підтримку сільського господарства України”, розрахований за даними податкових накладних за відповідний звітний (податковий) період, зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • у разі формування суми податкових зобов’язань за звітний (податковий) період на підставі податкових накладних, не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних на дату подання декларації, відомості про такі податкові накладні зазначаються у таблиці 1.1 (Д5) (додаток 5).
    Відомості про суми податку на додану вартість, вказані в податкових накладних, складених з 01 липня 2015 року і включених до суми податкових зобов’язань за минулі звітні (податкові) періоди, та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, зазначаються у таблиці 1.2 (Д5) (додаток 5), крім податкових накладних, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних, що зазначені
    у таблиці 1.1 (Д5) (додаток 5);

  • у разі коригування податкових зобов’язань, у зв’язку із збільшенням суми компенсації за звітний (податковий) період на підставі розрахунків коригування, складених у звітному (податковому) періоді та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних на дату подання декларації, заповнюється таблиця 1.1 (Д1) (додаток 1).
    Відомості про коригування податкових зобов’язань у разі збільшення суми компенсації за минулі звітні (податкові) періоди на підставі розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 01 липня 2015 року та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, зазначаються у таблиці 1.2 (Д1) (додаток 1), крім розрахунків коригування, які складені у звітному (податковому) періоді, за який подається така декларація, та які не зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних, що зазначені у таблиці 1.1 (Д1) (додаток 1).

У разі прийняття, цей наказ набере чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника:

поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної та нормотворчої роботи;

електронну – m.temruk@sfs.gov.ua

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛ??

 


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар