«Соціальні реформи уряду»

«Соціальні реформи уряду»

2018-01-21 21:30:04

«Соціальні реформи уряду»

Про це говорила головний спеціаліст відділу «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання БВПД Мар’яна Шуляк в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Вона на цю тему провела для громадян з особливими потребами та учасників АТО в приміщенні Трускавецького міського центру зайнятості лекцію-бесіду.

Фахівець бюро ознайомила присутніх з останніми змінами у національному законодавстві, в тому числі і зі змінами, що стосуються медичної реформи.

Як відомо, наприкінці 2017 року Президент України підписав закон, що дав старт медичній реформі. Цікаво, що попри той факт, що відтепер медичні послуги формально надаватимуться на страховій основі, жодних додаткових відрахувань через це українці не робитимуть. Завдяки реформі буде створено Національну службу здоров’я України (НСЗУ), що фактично виконуватиме роль страховика. Гроші на покриття видатків надходитимуть до цієї фінансової організації з державного бюджету. Фактично ті податки, які сплачують громадяни України, і будуть своєрідними «страховими внесками», які підуть на їхнє медичне обслуговування. За даними міністерства охорони здоров’я, у 2016 році кожен українець сплатив на медицину через податки в середньому 1764 гривень.

Після заходу фахівець бюро правової допомоги та працівники Трускавецького міського центру зайнятості надали вичерпні відповіді на усі запитання.

Принагідно нагадуємо нашим читачам: бюро правової допомоги у Трускавці знаходиться за адресою: вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00.

 

Марічка Бойко

джерело: власне


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар